ایسنا/گیلان جانشین فرمانده نیروی انتظامی افزود: انتظامات و امنیت انتخابات به نیروی انتظامی واگذار شده و با هماهنگی های به عمل آمده، در این حوزه دغدغه ای نداریم.

سردار قاسم رضایی جانشین فرمانده نیروی انتظامی امروز در دیدار با نماینده ولی فقیه در گیلان مردم گیلان را ولایتمدار عنوان کرد و گفت: خوشحالیم در ماه مبارک رمضان در استان شهید پرور، ولایتمدار و مدافع انقلاب اسلامی حضور پیدا کردیم.

سردار رضایی به برگزاری انتخابات ریاست جمهوری و شوراها در خردادماه سال جاری اشاره کرد و افزود: انتظامات و امنیت انتخابات به نیروی انتظامی واگذار شده و با هماهنگی های به عمل آمده، در این حوزه دغدغه ای نداریم.

وی با اشاره به اینکه طبق برآوردها مشارکت در انتخابات بسیار بالا خواهد بود، بیان کرد: ملت ایران به آرمان انقلاب اسلامی پایدار است.

آیت الله رسول فلاحتی نیز در این دیدار با تسلیت ارتحال شهادت گونه سردار محمد حجازی جانشین فرمانده سپاه قدس نیروی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به ملت ایران به ویژه نیروهای مسلح اظهار کرد: قدردان تلاش های نیروی انتظامی هستیم.

وی، تلاش های امنیت سازان را برای مردم مبرهن و روشن عنوان کرد و افزود: مردم با مراجعه به پلیس احساس امنیت می کنند.

امام جمعه رشت با بیان اینکه نیروهای انتظامی در نظام اسلامی دغدغه عالمان دین را دارند جای شکرگزاری دارد، تصریح کرد: نیروی انتظامی از دل مردم است و ما دعا گوی کارکنان این نیرو هستیم.

آیت الله فلاحتی به تلاش نیروی انتظامی در سه عرصه امنیت اقتصادی، امنیت فرهنگی و امنیت اجتماعی اشاره کرد و افزود: پلیس در رعایت جامعه نسبت به هنجارها باید هوشمندانه، قدرتمندانه و مهربانانه عمل کند.

وی با اشاره به اینکه پلیس باید روانشناسی اجتماعی را بداند، خاطرنشان کرد: جامعه با وجود پلیس روانشناس اجتماعی بالنده می شود.

نماینده ولی فقیه در گیلان به فرا رسیدن فصل گرما و استفاده مردم از ساحل و تفرجگاه ها اشاره کرد و یادآور شد: حضور فیزیکی و میدانی پلیس در طرح های دریا اثرگذار است.

آیت الله فلاحتی با بیان اینکه نیروی انتظامی حافظ امنیت جامعه است، اظهار کرد: از هر کاری که پلیس در راستای ارتقای امنیت اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی استان گیلان انجام دهد، حمایت می کنیم.

انتهای پیام