رشت – ایرنا – تیم های فوتبال شهرداری بندر آستارا و بادران تهران دوشنبه شب در هفته بیست و یکم رقابت های فوتبال لیگ دسته اول باشگاه های کشور رو در روی هم قرار گرفتند که در نهایت تیم بادران تهران در یک بازی برتر با نتیجه سه بر صفر حریف خود را شکست داد.

این مسابقه به میزبانی تیم شهرداری بندر آستارا در ورزشگاه سردارجنگل رشت پس از اذان مغرب برگزار شد.

در نیمه اول این دیدار هر دو تیم یک بازی متعادلی را از خود به نمایش گذاشتند اما تیم فوتبال بادران تهران از اولین فرصت جدی خود نهایت استفاده را برد و به گل برتری دست یافت و در دقیقه ۴۰ این دیدار اکبر آفاق بازیکن این تیم اولین گل بازی را به ثمر رساند.

در نیمه دوم تیم فوتبال شهرداری بندر آستارا بازی را هجومی آغاز کرد اما تیم بادران تهران به خوبی کنترل بازی را در دست داشت و در این نیمه نیز موفق شد دو گل دیگر به ثمر برساند تا یک پیروزی پرگل و دلچسب خارج از خانه را کسب کند.

در دقیقه ۵۶ ایمان غلامی موفق شد دومین گل بادران تهران را به ثمر برساند و در دقیقه ۸۸ نیز امیر زلیکانی بازیکن تیم بادران پس از لحظاتی از ورودش به زمین بازی سومین گل تیمش را به ثمر رساند تا تیم شهرداری بندرآستارا چهارمین شکست متوالی خود را تجربه کند.

قضاوت این دیدار را مهدی جبرئیلی با کمک های حمیدرضا کنعانی و علیرضا شهری برعهده داشتند که در جریان این مسابقه پیمان نامور،  اکبر آفاق و محمد اقدامی از تیم فوتبال بادران تهران و محمد آزادطلب از تیم شهرداری بندر آستارا کارت زرد دریافت کردند.

تیم فوتبال شهرداری بندر آستارا در این بازی با ترکیب سجاد مسعودی، سعید دلاور، رضا فخری، آرمین منفرددوست، بهزاد سلطانی، کیوان محمدنژاد(دقیقه ۶۷ امین حقده)، جابر نصیری، فرشاد سالاروند(دقیقه ۵۷ مسعود رمضانی)، محمدابراهیم رضا زاده(دقیقه ۶۷ حمید آزادطلب)، علیرضا رمضانی(دقیقه ۸۵ علیرضا سلیم پور)،  عارف اکبری بدون سرمربی رو در روی تیم بادران تهران قرار گرفت.

 تیم بادران تهران هم با ترکیب مهرداد طهماسبی، میرمهدی قریشی، ایمان اکبری، داود رجبی، دانیال جهانبخش، محمد رستمی، محمد اقدامی، پیمان نامور (دقیقه ۸۷ امیر زلیکانی)، ایمان غلامی، اکبر آفاق (دقیقه ۷۷ احسان پیرهادی)، مرتضی خراسانی(دقیقه ۸۷ حمید کاظمی) و با سرمربیگری محسن عاشوری مقابل تیم شهرداری بندر آستارا قرار گرفت.

در رقابت های فوتبال لیگ دسته اول باشگاه های کشور جام آزادگان، ۱۸ تیم  به صورت دوره ای و رفت و برگشت در یک گروه با هم رقابت می کنند که تیم های ملوان بندرانزلی، چوکا تالش و شهرداری بندرآستارا نمایندگان گیلان در این لیگ هستند.