ایسنا/گیلان رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر استان از کشف ۱۳ کیلوگرم تریاک از یک اتوبوس در رشت خبر داد و گفت: حاملان دستگیر و به مرجع قضائی معرفی شدند.

سرهنگ علی احمدپور در جمع خبرنگاران با بیان اینکه اعتیاد به مواد مخدر یکی از عوامل مهم و بسیار تاثیرگذار در روند ناامنی، کاهش احساس امنیت، فروپاشی بنیان گرم خانواده، تزلزل فرد و از هم گسیختگی اخلاق‌مداری در جامعه است، اظهار کرد: معضل اعتیاد به مواد مخدر مسئله‌ای جهانی است.

وی با بیان اینکه ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان با اشرافیت اطلاعاتی و اقدامات نامحسوس حین پایش خودروهای عبوری در محور رودبار به رشت، اتوبوس حامل موادمخدر را شناسایی کردند، افزود: ماموران پلیس پس از تعقیب و مراقبت انجام شده اتوبوس موردنظر را در منطقه سراوان شهر رشت متوقف کردند.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان گیلان از کشف ۱۳ کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک در بازرسی از اتوبوس توقیف شده خبر داد و گفت: در این راستا ۳ متهم ۳۵، ۳۹ و۴۰ ساله دستگیر و با تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شدند.

این مقام انتظامی هدف پلیس از اجرای طرح کنترل محورهای مواصلاتی را افزایش امنیت و آسایش و آرامش شهروندان برشمرد و تصریح کرد: راه‌های مواصلاتی استان به ویژه مبادی ورودی و خروجی به صورت شبانه روزی تحت نظر ماموران پلیس قرار دارد.

سرهنگ احمدپور با تاکید بر برخورد قاطع پلیس با قاچاقچیان موادمخدر از شهروندان خواست در صورت مشاهده و مواجهه با هرگونه موارد مشکوک، موضوع را در اسرع وقت از طریق سامانه ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند تا نسبت به شناسایی و دستگیری مجرمان و متخلفان اقدام شود.

انتهای پیام