رشت – ایرنا – تیم های فوتبال ملوان بندرانزلی و چوکا تالش در ادامه مسابقات فوتبال لیگ دسته اول کشور باید در بازی های خارج از خانه مقابل حریفان خود قرار گیرند.

مدیر روابط عمومی هیات فوتبال گیلان روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود : هفته بیست و یکم این رقابت ها که از دوشنبه هفته جاری ۳۰ فروردین ماه آغاز می شود تیم فوتبال ملوان بندرانزلی باید در سیرجان مقابل تیم گل گهر قرار گیرد.

علیرضا وهابی افزود: با توجه به شرایط جدول تیم ملوان برای اینکه به تیم های صدر جدولی نزدیکتر شود و روند رو به رشد خود را طی کند نیاز به پیروزی در این دیدار دارد و امید است در نهایت با پیروزی به بندرانزلی بازگردند.

وی گفت : همچنین تیم فوتبال چوکا تالش دیگر نماینده استان در لیگ دسته اول کشور همانند ملوان باید خارج از خانه به میدان برود و در کرج رو در روی تیم گل ریحان البرز قرار گیرد.

وی بیان کرد: با وجود اینکه تیم فوتبال چوکا تالش وضعیت مناسبی در جدول رده بندی ندارد،  این تیم نیاز مبرم به پیروزی در این بازی خارج از خانه دارد و باید در این دیدار امتیاز کسب کند.

مدیر روابط عمومی هیات فوتبال گیلان، تیم شهرداری بندر آستارا را دیگر نماینده استان خواند که در این هفته در یک دیدار خانگی باید مقابل تیم بادران تهران قرار گیرد و با وجود اینکه نتوانسته درچند دیدار اخیر خود امتیاز کسب کند،  امید است که در این بازی خانگی به پیروزی برسد تا این تیم نیز دوباره به جمع مدعیان لیگ اضافه شود.

تا پایان هفته بیستم رقابت های فوتبال لیگ دسته اول باشگاه های کشور جام آزادگان، تیم ملوان بندرانزلی با ۳۱ امتیاز در مکان ششم، شهرداری بندر آستارا نیز با همین امتیاز به دلیل تفاضل گل کمتر در مکان هفتم و تیم چوکا تالش با ۱۹ امتیاز در مکان شانزدهم جدول رده بندی قرار دارند.

در رقابت های فوتبال لیگ دسته اول باشگاه های کشور جام آزادگان، ۱۸ تیم  به صورت دوره ای و رفت و برگشت در یک گروه با هم رقابت می کنند که تیم های ملوان بندرانزلی، چوکا تالش و شهرداری بندرآستارا نمایندگان گیلان در این لیگ هستند.