آستارا – ایرنا – کیوان محمدنژاد بازیکن سابق باشگاه‌های مطرح کشور به تیم فوتبال شهرداری آستارا پیوست و کانون فرهنگی امام مهدی (عج) این شهرستان، ۳۰ بسته غذایی را به مناسبت ماه رمضان در میان نیازمندان توزیع کرد.

مدیر امور رسانه باشگاه شهرداری آستارا روز جمعه به خبرنگار ایرنا گفت: محمدنژاد روز گذشته در دفتر هیات فوتبال آستارا با هیات مدیره این تیم قرارداد همکاری یک ساله امضا کرد و او سابقه بازی در تیم های شهرداری ارومیه، کاسپین قزوین، داماش گیلان، چوکا تالش، رهپویان رضوانشهر و صنعت ساری را دارد.

محمد اشجعی افزود: تیم شهرداری آستارا در ۲ بازی قبلی، بدون سرمربی به مصاف تیم ها رفت و یاشین سزاوار کاپیتان این تیم به صورت موقت هدایت تیم را بر عهده دارد اما هیات مدیره این تیم با تعدادی از سرمربی های فعال لیگ های برتر و دسته اول کشور برای قبول مسئولیت سرمربیگری مذاکره می کنند.

وی بیان کرد: تیم شهرداری آستارا در ۳۰ فروردین ماه از سری مسابقات هفته بیست و یکم لیگ دسته اول کشور در ورزشگاه سردار جنگل رشت، میزبان تیم بادران تهران خواهد بود.

اشجعی گفت: شهرداری آستارا در بازی برگشت برابر مس کرمان با نتیجه ۲ بر صفر شکست خورده بود و با ۳۱ امتیاز در رده هفتم جدول مسابقات لیگ دسته اول قرار دارد.

در مسابقات فوتبال دسته یک کشور ۱۸ تیم از جمله سه تیم ملوان انزلی، چوکای تالش و شهرداری آستارا از گیلان حضور دارند و پس از انجام ۳۴ بازی، تیم های اول و دوم جدول جواز حضور در لیگ برتر دوره بیست و یکم را برای سال ۱۴۰۰ کسب خواهند کرد و ۲ تیم انتهای جدول راهی لیگ دسته دوم خواهند شد.

توزیع بسته های معیشتی به نیازمندان

رضا معاشرتی مسئول کانون فرهنگی امام مهدی (عج) آستارا گفت: روز گذشته ۳۰ بسته غذایی شامل ماکارونی، روغن، سویا، رب، حبوبات، تن ماهی، برنج، آب میوه، خرما و اقلام بهداشتی با همکاری خیران تهیه و به نیازمندان روستای کانرود توزیع شد.

وی افزود: بسته ها ۹۰ میلیون ریال ارزش داشت و کمک ها در صورت مشارکت خیران ادامه خواهد داشت و هفته گذشته ۲۲ مانتو به ارزش ۴۴ میلیون ریال به نیازمندان همان روستا توزیع شده بود.

شهرستان مرزی بندر آستارا با ۹۱ هزار نفر جمعیت در منتهی الیه غرب استان گیلان و مرز جمهوری آذربایجان واقع شده و ۵۰ کانون فرهنگی و هنری در مساجد آن فعال است.