رشت – ایرنا – تیم های فوتبال ملوان بندرانزلی و چوکا تالش در ادامه مسابقات لیگ دسته اول کشور میزبان هستند.

مدیر روابط عمومی هیات فوتبال استان گیلان روز یکشنبه در ‘گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود : هفته بیستم رقابت های لیگ دسته اول کشور از عصر سه شنبه هفته جاری ۲۴ فروردین ماه آغاز می شود که تیم های ملوان بندرانزلی و چوکا تالش در دیدارهای خانگی به مصاف رقبای خود می روند.

علیرضا وهابی افزود: با توجه به جدول مسابقات،  تیم فوتبال ملوان بندرانزلی در این هفته باید در ورزشگاه تختی بندرانزلی رو در روی تیم رایکا بابل قرار گیرد تا یکی از دربی های شمال کشور در لیگ دسته اول برگزار شود.

وی ادامه داد: همچنین تیم فوتبال چوکا تالش نماینده دیگر گیلان در این رقابت ها باید در ورزشگاه سردارجنگل رشت رو در روی تیم استقلال خوزستان قرار گیرد.

وی اضافه کرد: این دیدار یکی از بازیهای خانگی تیم فوتبال چوکاست که به دلیل آماده نبودن ورزشگاه پوریای ولی تالش در ورزشگاه سردارجنگل رشت برگزار می شود.

وهابی به بازی تیم فوتبال شهرداری بندرآستارا دیگر نماینده گیلان در این لیگ اشاره و خاطرنشان کرد: تیم فوتبال شهرداری بندر آستارا نیز در دیداری همزمان باید در کرمان مقابل تیم قدرتمند مس قرار گیرد.

مدیر روابط عمومی هیات فوتبال گیلان ابراز امیدواری کرد که هر سه نماینده استان در این هفته با ارایه بازی های زیبا برابر حریفان خود نتایج خوبی را کسب کرده ودر جدول رده بندی صعود کنند.

تا پایان هفته نوزدهم رقابت های فوتبال لیگ دسته اول باشگاه های کشور، تیم فوتبال شهرداری بندر آستارا با ۳۱ امتیاز در رتبه چهارم، تیم فوتبال ملوان بندرانزلی با کسب ۲۸ امتیاز در مکان هفتم و تیم فوتبال چوکا تالش با ۱۹ امتیاز در مکان شانزدهم جدول رده بندی قرار دارند.

 در رقابت های فوتبال لیگ دسته اول باشگاه های کشور جام آزادگان، ۱۸ تیم به صورت دوره ای و رفت و برگشت در یک گروه با هم به رقابت می پردازند که تیم های فوتبال ملوان بندرانزلی، چوکا تالش و شهرداری بندر آستارا نمایندگان گیلان در این لیگ هستند.