رشت – ایرنا – تمرینات و بازی تیم فوتبال سپیدرود رشت در لیگ دسته دوم به دلیل اوج مجدد کرونا تعطیل شد.

مدیر روابط عمومی باشگاه سپیدرود رشت روز یکشنبه در مصاحبه با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: قرار بود تیم فوتبال سپیدرود در هفته چهاردهم رقابت های لیگ دسته دوم کشور عصر شنبه مقابل تیم مس نوین کرمان قرار گیرد.

رادنی دیدار افزود: این مسابقه به دلیل شیوع کرونا و همچنین مبتلا شدن تعدادی از بازیکنان ، کادرفنی و اعضای تیم فوتبال سپیدرود رشت ،  لغو و به زمان دیگری موکول شد.

وی ادامه داد:  طبق دستورالعمل های بهداشتی و برای پیشگیری شیوع این بیماری به سایر تیم ها، تصمیم گرفته شد که دیدار این هفته تیم سپیدرود را لغو و معوقه اعلام کنند و تا بهبود وضعیت در تیم سپیدرود این دیدار معوقه اعلام شده و زمان آن بر اساس آخرین وضعیت این تیم اعلام خواهد شد.

وی اضافه کرد: همچنین پس از مثبت شدن تست کرونای تعداد زیادی از اعضای باشگاه سپیدرود رشت، از روز جمعه بازیکنان مبتلا به کرونا راهی قرنطینه دو هفته ای شدند و آن دسته از اعضای تیم نیز که علی رغم تست منفی دارای علایم مشکوک به کرونا بودند، به صلاحدید کادر پزشکی تا انجام تست مجدد قرنطینه شدند.

دیدار بیان کرد: با این وجود و با اعلام مدیریت باشگاه، تمرینات تیم سپیدرود رشت نیز تا انجام تست بعدی کرونا ، تعطیل شده و طبق برنامه ای که علی نظرمحمدی سرمربی سپیدرود در اختیار بازیکنان قرار داد، تمرینات به صورت انفرادی پیگیری می شود.

مسئول روابط عمومی باشگاه سپیدرود رشت تصریح کرد: به هرحال امیدواریم که هر چه زودتر بازیکنان تیم فوتبال سپیدرود رشت که مبتلا به کرونا شده اند، به زودی بهبودی خود را حاصل کنند و با قدرت در تمرینات این تیم حضور یابند. 

تیم فوتبال سپیدرود رشت در گروه اول رقابت های فوتبال لیگ دسته دوم کشور با تیمهای فولاد نوین خوزستان، ملی‌حفاری اهواز، ویستا توربین تهران، اسپاد تهران، محتشم تبریز، علم و ادب تبریز، آوالان کامیاران، ایرانجوان بوشهر، امید گناوه، شهرداری بندرعباس، مس نوین کرمان، نفت‌ و گاز گچساران و شهرداری همدان هم گروه است.

سپیدرودی ها تا پایان هفته سیزدهم رقابت های فوتبال لیگ دسته دوم باشگاه های کشور با کسب ۱۷ امتیاز در مکان ششم جدول رده بندی گروه اول این مسابقات قرار دارد.