ایسنا/گیلان استاندار گیلان، بر ضرورت تشدید نظارت‌های مشترک بر بازار و اطلاع رسانی از طریق رسانه ها و صدا و سیما تاکید و تصریح کرد: طرح نظارتی ضیافت ۱۴۰۰ در موعد مقرر اجرایی و برای آگاهی مردم و ایفای نقش بازدارندگی نسبت به متخلفان، از طریق رسانه ها منعکس شود.

ارسلان زارع در جلسه کارگروه تنظیم بازار استان گیلان، به همراهی موثر اعضای کارگروه و فعالان اقتصادی و بازار در ایام پایانی سال گذشته و نیمه نخست فروردین ماه جاری اشاره و اظهار کرد: ارتباط مستمر با بازار توسط سازمان صمت و اتاق اصناف، در پویایی فعالیت ها تاثیرگذار است.

وی با اشاره به قرار داشتن در آستانه ماه مبارک رمضان و پیش‌بینی‌های صورت گرفته در تامین اقلام مورد نیاز مردم در این ایام، خاطرنشان کرد: خوشبختانه کمبودی در بازار وجود ندارد، اما رصد روزانه موجودی انبارها و فروشگاه های بزرگ ضروری است.

نماینده عالی دولت در گیلان روند تولید مرغ در استان را امیدبخش دانست و با بیان اینکه حفظ میزان تولید فعلی اصلی ترین عامل برای تنظیم بازار است، گفت: جوجه ریزی از هشت و نیم میلیون قطعه به ۱۰ میلیون قطعه در ماه رسیده که با این میزان، هیچ نگرانی برای تامین نیازها در آینده نیست.

وی نظارت مستمر از سوی تیم نظارتی دستگاه های اجرایی و نیز نظارت مردم بر مردم از طریق اتحادیه ها را موثر ارزیابی کرد و افزود: گیلان، جزو استان های موفق در نظارت بر بازار و رسیدگی به پرونده تخلفات بوده و انعکاس دغدغه های مردمی از طریق سامانه های ارتباطی، نشان از اعتماد مردم به این حوزه است.

استاندار گیلان بر ضرورت تشدید نظارت‌های مشترک و اطلاع رسانی از طریق رسانه ها و صدا و سیما تاکید و تصریح کرد: طرح نظارتی ضیافت ۱۴۰۰ در موعد مقرر اجرایی و برای آگاهی مردم و ایفای نقش بازدارندگی نسبت به متخلفان، از طریق رسانه ها منعکس شود.

انتهای پیام