رشت – ایرنا – تیم فوتبال ملوان بندرانزلی در ادامه رقابت های لیگ دسته اول کشور، برابر چوکا تالش به برتری رسید.

در این دیدار که عصر چهارشنبه در ورزشگاه تختی بندر انزلی برگزار شد،  تیم ملوان موفق شد در یکی از دربی های گیلان در لیگ دسته اول کشور با نتیجه یک بر صفر برابر تیم چوکا تالش به برتری دست یابد و هر سه امتیاز این بازی را کسب کند.

در آغاز این بازی و در ابتدای نیمه اول،  تیم فوتبال ملوان بازی را هجومی آغاز کرد و در همان حملات اولیه خود از روی نقطه پنالتی به گل برتری نیز دست یافت که در دقیقه ششم این دیدار، داور این بازی در درون محوطه جریمه چوکا اصابت توپ به دست بازیکن این تیم را خطای پنالتی اعلام کرد که این ضربه را مهدی نیایش پور بازیکن تیم ملوان به گل برتری تبدیل کرد.

در آغاز نیمه دوم نیز هر دو تیم یک بازی هجومی را از خود به نمایش گذاشتند و بازیکنان ملوان و چوکا در این نیمه فرصت گلزنی داشتند اما این فرصت ها به هدر رفت تا در نهایت این بازی با نتیجه یک بر صفر به سود ملوان خاتمه یابد.

قضاوت این دیدار را حمیدرضا همیراد با کمک بابک خسروی و عبدالعلی شکرگذار بر عهده داشتند که سعید لهراسبی به عنوان داور چهارم و سعید بخشی زاده نیزبه عنوان ناظر گروه داوری در بازی تیم های فوتبال ملوان بندرانزلی و چوکا تالش حضور یافتند.

تیم فوتبال ملوان بندرانزلی در این دیدار با ترکیب ابوالفضل عباسی، عیسی پرتو، وحید فارغ، امیرسام نصیری، سبحان پسندیده، رسول ناصربخت، فربد بلوک باشی، میعاد یزدانی، مهدی نیایش پور، مهدی هاشمی نژاد و سهیل فداکار رو در روی تیم چوکا قرار گرفت.

همچین تیم چوکا با ترکیب محمدرضا قویدل، کنعان طاهرنژاد، پرهام جوادی، محمد جعفری، هانی نژادتمیمی، امیررضا میرزایی مقدم، ایمان شوریابی، حسین پاپی، علیرضا مصطفایی، سعید خردمند و علی امیری مقابل تیم ملوان بندرانزلی قرار گرفت.

پیش از این دیدار تا پایان هفته هجدهم رقابت های فوتبال لیگ دسته اول باشگاه های کشور، تیم فوتبال ملوان بندرانزلی با کسب ۲۵ امتیاز در مکان نهم و تیم فوتبال چوکا تالش با ۱۹ امتیاز در مکان پانزدهم جدول رده بندی قرار داشتند.

 در رقابت های فوتبال لیگ دسته اول باشگاه های کشور جام آزادگان، ۱۸ تیم به صورت دوره ای و رفت و برگشت در یک گروه با هم به رقابت می پردازند که تیم های فوتبال ملوان بندرانزلی، چوکا تالش و شهرداری بندر آستارا نمایندگان گیلان در این لیگ هستند.