ایسنا/گیلان فرماندار لنگرود، با بیان اینکه سفرهای نوروزی و دید و بازدیدها و دورهمی های خانوادگی عامل زیاد شدن مبتلایان به کروناست، اظهار کرد: به دنبال برگزاری جلسه شهرستان مدیریت کرونا، کلیه اصناف و مراکز مشمول بندهای قرمز تعطیل شدند.

رحیم حیدری در گفت وگو با ایسنا، با بیان اینکه بیماری کووید۱۹ جامعه جهانی و کشور ما را درگیر کرده است، گفت: بر خلاف همه ویروس ها که بعد از مدتی ضعیف می شوند، واریانت های جدید ویروس کرونا بیماری زاتر، آسیب رسان تر و کشنده تر هستند.

وی با اشاره به قرار گرفتن شهرستان لنگرود در وضعیت قرمز، تصریح کرد: قبل از سال جدید بیماری کرونا در این شهرستان کنترل شده بود و از وضعیت شبه قرمز و نارجی خارج شده بودیم و وضعیت زرد داشتیم، اما عدم رعایت کافی پروتکل های بهداشتی از سوی مردم وضعیت لنگرود را قرمز کرد.

فرماندار لنگرود، با بیان اینکه سفرهای نوروزی و دید و بازدیدها و دورهمی های خانوادگی عامل زیاد شدن مبتلایان به کروناست، اظهار کرد: به دنبال برگزاری جلسه شهرستان مدیریت کرونا، کلیه اصناف و مراکز مشمول بندهای قرمز تعطیل شدند.

حیدری، ضمن قدردانی از همکاری صنوف و واحدهای خدماتی در رعایت پروتکل های بهداشتی، یادآور شد: از مردم نیز می خواهیم رعایت کامل پروتکل های بهداشتی را در دستور کار قرار دهند تا به حالت عادی باز گردیم.

وی از گردشگران حاضر در شهرستان لنگرود نیز خواست برای سلامت خود و اطرافیان قرنطینه خانگی را رعایت کنند، گفت: مردم با رعایت پروتکل های بهداشتی علاوه بر آلوده نکردن دیگران به قطع چرخه بیماری در جامعه کمک کنند.

انتهای پیام