رشت – ایرنا – ستاد ساماندهی امور جوانان استان گیلان در ارزیابی از سوی وزارتخانه توانست رتبه نخست را کسب کند.

مریم بخشی مدیرکل ورزش و جوانان استان گیلان روز سه شنبه در مصاحبه با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: وزارت ورزش و جوانان ، ستاد ساماندهی امور جوانان گیلان را در ارزیابی خود، رتبه نخست کشور اعلام کرد.

وی افزود: کسب این رتبه به دلیل برگزاری نشست های منظم ستاد ساماندهی امور جوانان استان و شهرستانهای تابعه با حضور استاندار و فرمانداران گیلان بود که با تلاش و پیگیری های مستمر و رعایت دستورالعمل ها و آیین نامه های مربوطه و برابر سیاست های تعیین و ابلاغ شده از سوی وزارت انجام شده است.

وی ادامه داد: در جلسات ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان ‌ها ، مهم‌ترین مشکلات جوانان مورد بحث و بررسی قرار می‌گیرد و دستگاه ‌های متولی امور جوانان به ارائه راهکارهای خود می‌پردازند تا با هماهنگی با ادارات و نهادها در سطح استان، از امکانات دولتی به منظور پیشبرد اهداف جوانان استفاده بهینه را داشته باشیم .

بخشی بیان کرد: از سوی دیگر با وجود کسب رتبه نخست گیلان در ستاد ساماندهی امور جوانان و با توجه به اهمیت نشست های این ستاد، نشست های این حوزه در شهرستانهای استان به صورت تخصصی انجام می شود.

مدیرکل اداره ورزش و جوانان گیلان خاطرنشان کرد: حضور جوانان در فعالیت های اجتماعی چشمگیر است و در این بخش موفقیت خوبی داشته ایم و در بحث کمیت حضور جوانان در فعالیت های اجتماعی نیز موفقیت های مناسبی داشته ایم که یکی از اهداف وزارت ورزش و جوانان نیز می باشد.