آستارا – ایرنا – فرمانده انتظامی تالش از دستگیری سارق ۳۱ ساله و معرفی وی به مرجع قضایی خبر داد و معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری این شهرستان نیز کشف جسد مرد ۴۶ ساله و پیگیری پلیس و تشکیل پرونده قضایی در این خصوص را اعلام کرد.

سرهنگ حسین جمال دار فرمانده انتظامی تالش روز دوشنبه به خبرنگار ایرنا گفت: در پی وقوع چند فقره سرقت در این شهرستان، روز گذشته کارآگاهان پلیس با انجام تحقیقات، بررسی سرنخ‌ها و با هماهنگی قضائی سارق ۳۱ ساله اسباب و لوازم منزل و ساختمان‌های نیمه کاره را دستگیر کردند.
وی ادامه داد: متهم به سه فقره سرقت اسباب منزل و یک فقره سرقت لوازم ساختمان‌های نیمه کاره اعتراف کرد و با تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی شد. 
فرمانده انتظامی تالش با قدردانی از همکاری خوب مردم با پلیس، رعایت نکات پیشگیرانه و توجه به هشدارهای پلیس را در پیشگیری از جرائم، مهم و موثر دانست.

کشف جسد در تالش

علی درمانی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرماندار تالش روز دوشنبه اعلام کرد: شب گذشته حوالی ساعت ۲۱، مرد ۴۶ ای در بخش اسالم به قتل رسیده و جسد وی در مزرعه ای در بالاده اسالم کشف شده است.

وی افزود: دوربین های مداربسته نشان می دهد مقتول، راننده خط ویژه تالش به رشت و ساکن بالاده اسالم بوده و ابتدا در مقابل مسجد بالاده به خودروی پارک شده دیگری سوار شده و سپس به خودرو خود بازگشته است.

معاون فرماندار تالش ادامه داد: بعد از این صحنه ها، جسد وی کشف شده و مقتول، متاهل و صاحب ۲ فرزند بوده و بررسی علت و عامل قتل به پلیس آگاهی ارجاع و پرونده ای در دادگستری تشکیل شده است.

بخش اسالم تالش حدود ۵۰ هزار نفر جمعیت دارد.

شهرستان تالش با ۲۰۰ هزار نفر جمعیت و بخش های مرکزی، اسالم، حویق و کرگانرود در ۱۱۰ کیلومتری غرب مرکز استان گیلان واقع شده است.