رشت – ایرنا – تیم فوتبال نونهالان سپاهان گیلان در ادامه رقابت های لیگ برتر گیلان برابر امیر کلاچای به پیروزی پرگل دست یافت.

در جریان هفته ششم رقابت های فوتبال لیگ برتر نونهالان گیلان، تیمهای سپاهان گیلان و امیر کلاچای به مصاف هم رفتند که در نهایت تیم فوتبال نونهالان سپاهان گیلان در دیداری برتر با نتیجه هفت بر ۲ تیم امیر کلاچای را شکست داد تا پرگل ترین بازی این هفته رقم زده شود.

همچنین در سایر بازی های برگزار شده از هفته ششم این رقابت ها، تیم فوتبال نونهالان پرسپولیس رشت با نتیجه یک بر صفر مغلوب تیم ایرانمهر رشت شد و تیم فوتبال نونهالان تکتاز رضوانشهر نیز با یک گل برابر تیم فوتبال نونهالان فراز لاهیجان به برتری رسید.

در سایر بازی های انجام شده هفته ششم تیم های فوتبال نونهالان کیان تالش و ستارگان تالش به مصاف هم رفتند که در نهایت تیم ستارگان تالش با نتیجه سه بر یک حریفش را شکست داد و تیم فوتبال نونهالان وحدت ماسال نیز با نتیجه ۲ بر یک تیم ملوان نوین بندرانزلی را مغلوب کرد.

اما تیم فوتبال نونهالان کشاورز لنگرود صدرنشین رقابت های لیگ برتر گیلان در هفته ششم این مسابقات رو در روی تیم معلم شفت قرار گرفت که در نهایت موفق شد با نتیجه یک بر صفر حریفش را شکست دهد تا همچنان صدرنشین رقابت های لیگ برتر نونهالان گیلان باقی بماند.

در جدول رده بندی رقابت های فوتبال لیگ برتر نونهالان گیلان و تا پایان هفته ششم، تیم کشاورز لنگرود با ۱۸ امتیاز صدرنشین است، تیم وحدت ماسال با ۱۴ امتیاز در مکان دوم قرار دارد، تیم ملوان نوین بندرانزلی نیز با ۱۰ امتیاز در مکان سوم قرار دارد، تیم های معلم شفت و فراز لاهیجان در رتبه های بعدی قرار دارند.  

۱۲ تیم در این مسابقات به صورت دوره ای و رفت و برگشت در یک گروه با هم رقابت می کنند و در نهایت تیم برتر به عنوان نماینده گیلان در مسابقات نونهالان کشور حضور خواهد یافت.