رشت – ایرنا – رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گیلان گفت: دوازدهم فروردین عید بزرگ مردم انقلابی ایران و روز تثبیت انقلاب اسلامی است.

حجت الاسلام مجتبی اشجری روز پنجشنبه با تبریک یوم الله دوازدهم فروردین روز جمهوری اسلامی در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: یوم الله دوازدهم فروردین روز احیای اسلام ناب محمدی (ص) در عصر سقوط بشریت و بن بست معنویت است که با معرفی نظام الهی و رهایی بخش مبتنی بر احکام مترقی اسلام، سعادت و آرامش را برای انسان ها به ارمغان آورده است.

وی با بیان اینکه مردم انقلابی ایران اسلامی در یوم الله دوازدهم فروردین سرنوشت سازترین رخداد تاریخ این سرزمین را رقم زدند، خاطر نشان کرد: این ملت در این روز با رای آری ۹۸.۲ درصدی به جمهوری اسلامی طومار سلطنت ۲ هزار و ۵۰۰ ساله شاهنشاهی را درهم پیچیدند و نابود کردند.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گیلان خاطر نشان کرد: نظام مقدس جمهوری اسلامی، شعار “استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی” مردم ایران در دوران مبارزه با رژیم ستمشاهی پهلوی را محقق کرد و موهبت الهی استقلال و آزادی را برای مردم ایران به ارمغان آورد.

 وی نظام مقدس جمهوری اسلامی را میراث گرانبهای یک عمر مبارزه انقلابی ملت آزاده ایران دانست و اظهار داشت: انقلاب اسلامی باشکوه و اقتدار ایستاده است و اینک بعد از بیش از ۴۰ سال دشمنان نظام به اقتدار جمهوری اسلامی ایران و قدرت نفوذ آن در جهان پی برده اند.

امروز پنجشنبه دوازدهم فروردین روز جمهوری اسلامی است.