رشت – ایرنا – استاندار گیلان وزارت اطلاعات را از مهمترین دستاوردها و سرمایه‌های نظام اسلامی خواند و گفت: در سایه تلاش های پیوسته سربازان گمنام امام زمان(عج) افقی روشن در تامین امنیت پایدار برای کشور، مردم و نظام جمهوری اسلامی ایران ترسیم شده است.

ارسلان زارع روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با گرامیداشت هفته سربازان گمنام امام زمان (عج) و پاسداشت مجاهدت های این مردان بی ادعا ضمن اشاره به این بیان رهبر معظم انقلاب که فرمودند”وزارت اطلاعات پایگاه عظیم مبارزه و جهاد در عرصه‌ جنگ اطلاعاتی در دنیای امروز است ” افزود : فرزندان فداکار و خدوم این مرز بوم در وزارت اطلاعات بی ادعا و خالصانه برای تامین امنیت و اقتدار این سرزمین و مردم از هیچ مجاهدتی دریغ نکرده و نمی کنند.

وی عنوان کرد : همه ما می دانیم که اگر ایران اسلامی با همه توطئه های دشمنان برای ایجاد ناامنی، امروز در آرامش وامنیت است بخش زیادی از این امنیت و آرامش درسایه تلاش های خالصانه و مجاهدت های سربازان گمنام امام  زمان (عج) در وزارت اطلاعات حاصل شده که چشمان بیدار و تیزبین ملت هستند و در گمنامی به ملت خدمت می کنند.

وی عنوان کرد :مردم ما بی تردید نسبت به نقش اثرگذار سربازان گمنام امام زمان (عج) در تأمین، تقویت و تحکیم امنیت و ثبات در جامعه ایران اسلامی آگاهند و این تلاش ها و از خودگذشتگی ها را قدردان هستند.

استاندار گیلان با تاکید بر اینکه یکی از ارکان فعالیت این نهاد، جامعه محور عمل کردن و مردمی بودن آن است ، اضافه کرد: همین مولفه در کنار فرا جناحی بودن وزارت اطلاعات مهمترین عاملی است که اعتماد مردم را به این مجموعه جلب کرده و آحاد جامعه با شنیدن نام این نهاد، احساس امنیت و آرامش می کنند.
وی یادآور شد: وزارت اطلاعات به عنوان یک نهاد مردمی، روز به روز با قدرت و صلابت بیشتری در عرصه های مختلف نظام در کنار مردم پای کار است و نیروهای متعهد، معتقد ، با تقوا و مخلص آن با رشادت و ایثار تمام جلوی توطئه ها و نفوذ دشمنان این ملت و کشور را با قدرت می گیرند.