ایسنا/گیلان مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای گیلان، از ورود ۵۸۸ هزار و ۵۸۸ خودرو به استان و خروج ۴۳۲ هزار و ۹۸۰ خودرو از گیلان در طرح نوروزی خبر داد.

فریبرز مرادی در گفت وگو با ایسنا، با اشاره به آخرین گزارش آمار تردد طرح نوروزی در استان گیلان، اظهار کرد: براساس آخرین آمار دریافتی از ۴۲ دستگاه ترددشمار گیلان، از ۲۳ اسفند لغایت ۳ فروردین شاهد تردد یک میلیون و ۲۱ هزار و ۵۶۸ خودرو بودیم.

وی از ورود ۵۸۸ هزار و ۵۸۸ وسیله نقلیه به گیلان در طرح نوروزی خبر داد و افزود: همچنین ۴۳۲ هزار و ۹۸۰ وسیله نقلیه از گیلان خارج شده است.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای گیلان، بیشترین میزان ورودی را از طریق محور آزادراه قزوین – رشت با میزان تردد ۲۵۰ هزار و ۶۸۹ وسیاه نقیله دانست و تصریح کرد: محور رامسر – چابکسر نیز با میزان تردد ۱۶۵ هزار و ۷۶۴ وسیله نقلیه دومین محور پرتردد استان است.

مرادی، همچنین بیشترین میزان خروجی از استان را از طریق محور چابکسر – رامسر با میزان تردد ۱۶۲ هزار و ۱۹۳ وسیله نقلیه دانست و خاطرنشان کرد: از ابتدای طرح نوروزی تاکنون اوج تردد بین ساعات ۱۸ تا ۱۹ بوده و وسایل نقلیه در ساعات اوج متوسط سرعت ۷۱ کیلومتر در ساعت داشتند.

انتهای پیام