رشت – ایرنا – دومین بازی خانگی تیم فوتبال ملوان بندرانزلی در قزوین برگزار می شود.

مدیر روابط عمومی باشگاه ملوان بندرانزلی روز چهارشنبه در مصاحبه با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: با توجه به محرومیت دو جلسه ای تیم فوتبال ملوان از میزبانی ، قزوین برای بازی دوم خانگی این تیم درنظر گرفته شد.

میثم شاهین افزود: تیم فوتبال ملوان بندرانزلی با رای کمیته انضباطی به دلیل اتفاقات دیدار فصل گذشته این تیم برابر رایکا بابل از میزبانی در دو بازی محروم شده و دیدار این تیم باید در ورزشگاهی خارج از استان گیلان برگزار شود.

وی ادامه داد: با این وجود باشگاه ملوان بندرانزلی ورزشگاه شهدای شهر نوشهر را به ‌عنوان ورزشگاه خانگی و میزبانی در اولین دیدارش به سازمان لیگ معرفی کرد که بازی این تیم با قشقایی در ورزشگاه شهدای نوشهر برگزار شد و در دومین دیدار نیز، ورزشگاه قزوین برای انجام دومین بازی خانگی ملوان برگزیده شد.

مدیر روابط عمومی باشگاه ملوان بندرانزلی بیان کرد: با این وجود، دیدار تیم های فوتبال ملوان بندرانزلی و آرمان گهر سیرجان، عصر روز پنجشنبه هفته آینده بیستم آذر ماه  در هفته چهارم رقابت های فوتبال لیگ دسته اول کشور به میزبانی تیم ملوان در قزوین برگزار می شود.

وی اضافه کرد: البته مسئولان باشگاه ملوان بندرانزلی از کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال درخواست کردند تا محرومیت دو جلسه ای این تیم از عدم میزبانی، به یک جلسه کاهش یابد که متاسفانه با این درخواست موافقت نشد.

میثم شاهین خاطرنشان کرد: تیم فوتبال ملوان بندرانزلی در هفته سوم رقابت های فوتبال لیگ دسته اول کشور ، باید روز شنبه هفته آینده ۱۵ آذر ماه در بابل به مصاف تیم رایکا برود که امیدواریم در این بازی ملوان با ارایه یک بازی زیبا، نتیجه مطلوبی نیز کسب و به روند رو به رشد خود ادامه دهد.

  تا پایان هفته دوم رقابت های فوتبال لیگ دسته اول باشگاه های کشور جام آزادگان با حضور ۱۸ تیم، ملوان بندرانزلی با کسب چهار امتیاز در رتبه هفتم جدول رده بندی قرار دارد.