آستارا – ایرنا – مربی تیم فوتبال شاهین بوشهر گفت: چهار بازیکن جدید در سال نو خریداری خواهیم کرد و با استفاده از توان و ظرفیت بازیکنان، جزو مدعیان صعود به لیگ برتر خواهیم بود.

به گزارش خبرنگار ایرنا؛ مهدی کریمیان روز یکشنبه بعد از پیروزی تیمش بر شهرداری آستارا در ورزشگاه وحدت این شهرستان افزود: پیش از بازی برابر شهرداری، بازی های قبلی این تیم را بارها بررسی کرده بودیم و تیم شهرداری با وجود شایستگی و صدرنشینی در لیگ، از تیم شاهین شکست خورد.

وی اظهار کرد: نقطه قوت تیم شهرداری ضربات آزاد است و ما آنها را کنترل و مهار کردیم و توانستیم در ضد حملات به سه امتیاز این بازی دست پیدا کنیم.

وی بیان کرد: هزینه های تیم های شهرستانی در لیگ دسته اول کشور سرسام آور است و با توجه به تغییر و تحولات در فدراسیون فوتبال، امیدواریم از مزایای تبلیغات دور زمین بازی های خانگی خود بهره مند شویم.

سرمربی تیم شهرداری آستارا هم گفت: تیم شهرداری به مراتب بهتر از شاهین بوشهر بازی کرد و قبل از دریافت گل اول، بازیکنان ما چهار موقعیت گلزنی را از دست دادند.

پایان رافت افزود: پس از مصدومیت یکی از مدافعان تیم شهرداری، پزشک تیم وارد میدان شد و بازیکن مدافع ما را برای لحظاتی از بازی خارج کرد و این اقدام باعث تضعیف خط دفاعی و دریافت گل شد.

وی اظهار کرد: تمرینات تیم بعد از تعطیلات نوروز با تمام انرژی و توان آغاز خواهد شد و از فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ انتظار داریم امکان استفاده از تبلیغات دور زمین و درآمدزایی را برای تیم شهرداری فراهم کنند.

دیدار تیم های شهرداری آستارا و شاهین بوشهر در هفته هجدهم رقابت های لیگ دسته یک کشور در آستارا، با برتری سه بر یک به نفع تیم بوشهر به پایان رسید.

در مسابقات فوتبال دسته یک کشور ۱۸ تیم از جمله سه تیم ملوان انزلی، چوکای تالش و شهرداری آستارا از گیلان حضور دارند و پس از انجام ۳۴ بازی، تیم های اول و دوم جدول جواز حضور در لیگ برتر دوره بیست و یکم را برای سال ۱۴۰۰ کسب خواهند کرد و ۲ تیم انتهای جدول راهی لیگ دسته دوم خواهند شد.

 بندر مرزی آستارا با ۹۱ هزار نفر جمعیت در غرب استان گیلان و مرز جمهوری آذربایجان واقع و سه هزار و ۵۰۰ ورزشکار در این شهرستان ساماندهی شده است.