رشت – ایرنا- تیم های فوتبال ملوان بندرانزلی ، چوکا تالش و شهرداری بندر آستارا برای حضور قدرتمند در دور برگشت لیگ دسته اول کشور، بازیکنان جدیدی را جذب کردند.

مدیر روابط عمومی هیات فوتبال استان گیلان روز یکشنبه در مصاحبه با ایرنا اظهار داشت: مسئولان تیم فوتبال ملوان بندرانزلی با اصغر نصیری مدافع نیم فصل اول تیم لیگ برتری ماشین سازی تبریز به توافق رسیده و با این بازیکن قرارداد امضاء کردند.

علیرضا وهابی افزود: اصغر نصیری ۲۹ ساله در پست مدافع راست بازی می کند که وی سابقه حضور و بازی در تیم های فوتبال پارس جنوبی جم  بوشهر ، نود ارومیه و تیم خوشه طلایی ساوه را در کارنامه ورزشی خود دارد.

وی ادامه داد: همچنین آیدین قویدل دروازه بان فصل گذشته تیم آلومینیوم اراک و نیم فصل اول تیم استقلال خوزستان، پس از توافق با مسئولان تیم چوکای تالش، با عقد قراردادی تا پایان رقابت های لیگ دسته یک فوتبال کشور به این تیم پیوست.

وی بیان کرد: این دروازبان ٢٧ ساله، سابقه حضور در تیم فوتبال ملوان بندرانزلی را نیز دارد و چند سالی نیز در رقابت های مختلف به عنوان دروازبان در تیم فوتبال ملوان حضور داشت و از دروازه این تیم حفاظت می کرد.

مدیر روابط عمومی هیات فوتبال گیلان بیان کرد: همچنین سعید خردمند هافبک فصل گذشته تیم آلومینیوم اراک و نیم فصل اول تیم فوتبال پارس جنوبی جم بوشهر نیز، با عقد قراردادی تا پایان رقابت های لیگ دسته یک فوتبال کشور به تیم چوکای تالش پیوست.

وهابی خاطرنشان کرد: این بازیکن اهل استان فارس سابقه بازی در تیم های فولاد نوین اهواز، پاس همدان، نفت مسجد سلیمان و فجرسپاسی شیراز را هم در کارنامه ورزشی خود دارد که در نیم فصل دوم رقابت های فصل جاری لیگ دسته اول کشور باید با پیراهن تیم چوکا تالش در میادین حضور یابد.

وی تصریح کرد: در پایان دور رفت رقابت های فوتبال لیگ دسته اول کشور و در جدول رده بندی ، تیم فوتبال شهرداری بندر آستارا با کسب ۳۱ امتیاز در صدر جدول قرار گرفت و عنوان قهرمانی نیم فصل را کسب کرد، تیم فوتبال ملوان بندرانزلی با ۲۲ امتیاز در رتبه یازدهم و تیم فوتبال چوکا تالش نیز با ۱۸ امتیاز در مکان پانزدهم جدول رده بندی قرار گرفتند.

مدیر روابط عمومی هیات فوتبال گیلان اظهار کرد: در رقابت های فوتبال لیگ دسته اول باشگاه های کشور جام آزادگان ، ۱۸ تیم  به صورت دوره ای و رفت و برگشت در یک گروه با هم رقابت می کنند که تیم های فوتبال ملوان بندرانزلی، چوکا تالش و شهرداری بندر آستارا نمایندگان گیلان در این لیگ هستند.