ایسنا/گیلان مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای گیلان، با اشاره به بارش شدید برف در سه محور و بارش خفیف برف در هفت محور گیلان، گفت: کلیه راه ها باز بوده و تردد جریان دارد.

فریبرز مرادی در گفت وگو با ایسنا، با اشاره به بارش شدید برف در محورهای سیاهکل – دیلمان، بلوردکان – خصیب دشت و توتکابن – حشمت آباد – قوشه لانه، اظهار کرد: بارش برف در محورهای اسالم – خلخال، پونل – خلخال، رودسر – لات محله، شوک – ملکوت، ماسال – گیلوان، فومن – ماسوله و گردنه حیران نیز خفیف است.

وی ارتفاع برف در محور اسالم خلخال و پونل خلخال را بین ۱۵ تا ۲۵ سانت دانست و افزود: محورهای سیاهکل – دیلمان، توتکابن – حشمت آباد، بلوردکان – خصیب دشت، فومن – ماسوله، ماسال – گیلوان و گردنه حیران نیز سفیدپوش شده است.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای گیلان، با بیان اینکه در حال حاضر کلیه محورها باز بوده و تردد جریان دارد، اضافه کرد: ۵۴۵ راهدار در کلیه محورهای استان گیلان مستقر هستند و عملیات برفروبی را انجام می دهند.

مرادی، از مردم خواست از انجام سفرهای غیر ضروری به ویژه در محورهای کوهستانی خودداری کنند و یادآور شد: به همراه داشتن تجهیزات زمستانه در خودروها الزامی است. قبل از سفر نیز حتما با سامانه ۱۴۱ مدیریت راه ها تماس داشته باشید.

انتهای پیام