رشت – ایرنا – گروه داوری بازی تیم های فوتبال چوکا تالش و شهرداری بندر آستار مقابل حریفانشان مشخص شد.

مدیر روابط عمومی هیات فوتبال گیلان روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود : هفته هفدهم رقابت های فوتبال لیگ دسته اول باشگاه های کشور از عصر امروز ۱۷ اسفند ماه آغاز می شود که طبق اعلام کمیته داوران فدراسیون فوتبال، عنایت قوچ کانلو داور بازی تیم های شهرداری بندر آستارا و هوادار تهران شد.

علیرضا وهابی افزود: همچنین هیوا بهمنی و جلال محمدی به عنوان کمک داور در این دیدار مهم و حساس حضور می یابند، میثم دستجردی به عنوان داور چهارم و فرشید افشار نیز به عنوان ناظر گروه داوری این مسابقه انتخاب شدند.

وی ادامه داد: تیم های فوتبال شهرداری بندر آستارا و هوادار تهران عصر امروز (یکشنبه) در یکی از حساس ترین بازی های هفته هفدهم این رقابت ها در ورزشگاه وحدت آستارا مقابل هم قرار می گیرند.

وی بیان کرد: همچنین ناصر جنگی به عنوان داور بازی تیم های فوتبال چوکا تالش و آرمان گهر سیرجان انتخاب شد که مرتضی سلمان نژاد و محسن منصوری به عنوان کمک داور، جنگی را در این دیدار همراهی می کنند، مهدی نورمحمدی به عنوان داور چهارم و رامین عرفانیان نیز به عنوان ناظر گروه داوری این بازی انتخاب شدند.

وهابی اضافه کرد: تیم های فوتبال چوکا تالش و آرمان گهر سیرجان عصر روز دوشنبه ۱۸ اسفند ماه در هفته هفدهم رقابت های فوتبال لیگ دسته اول کشور به میزبانی تیم چوکا در ورزشگاه سردارجنگل رشت رو در روی هم قرار می گیرند.

وهابی با اشاره به بازی خارج از خانه ملوان بندرانزلی دیگر نماینده گیلان برابر بادران تهران نیز گفت :با توجه به اعلام کمیته داوران فدراسیون فوتبال سه گیلانی به عنوان نماینده فدراسیون و کمک داور در هفته هفدهم مسابقات لیگ دسته اول کشور حضور می یابند.

وی افزود : محمدرضا پورهادی از گیلان به عنوان نماینده فدراسیون در دیدار تیم های فوتبال خوشه طلایی ساوه و رایکا بابل حضور می یابد که این بازی عصر امروز به میزبانی تیم خوشه طلایی در ساوه برگزار می شود.

وی عنوان کرد :حامد تازه پور و آرش امینی از داوران گیلان به ترتیب به عنوان کمک داور اول و دوم در دیدار تیم های فوتبال نود ارومیه و خیبر خرم آباد حضور می یابند.

وی بیان کرد: تیم های نود ارومیه و خیبر خرم آباد عصر امروز (یکشنبه)  در ارومیه رو در روی هم قرار می گیرند.

مدیر روابط عمومی هیات فوتبال گیلان خاطرنشان کرد: داوران این استان در رقابت های مختلف فوتبال، فوتسال و فوتبال ساحلی حضور چشمگیر و فعالی دارند و هرساله این داوران شایسته رقابت های لیگ برتر فوتبال، فوتسال و فوتبال ساحلی نیز در هر دو بخش بانوان و آقایان را قضاوت می کنند.