رشت – ایرنا – در ادامه مسابقات فوتبال لیگ دسته اول کشور، تیم شهرداری آستارا برابر قجر سپاسی شیراز پیروز شد.

در جریان این مسابقه که از هفته دوم رقابت های لیگ دسته اول کشور انجام شد، تیم فوتبال شهرداری آستارا با نتیجه یک بر صفر برابر تیم فوتبال فجر سپاسی شیراز به برتری دست یافت تا اولین پیروزی خود در این مسابقات را جشن بگیرد.

این دیدار به میزبانی تیم شهرداری آستارا به دلیل مرمت و بازسازی ورزشگاه وحدت آستارا در ورزشگاه سردارجنگل رشت، در یک هوای ابری و بارانی و به دلیل رعایت پروتکل های بهداشتی بدون حضور تماشاگر برگزار شد.

در نیمه اول این مسابقه، هر دو تیم بازی متعادلی را از خود به نمایش گذاشتند اما فرصت های گلزنی تیم فوتبال فجر سپاسی شیراز مناسبت تر بود ولی بازیکنان این تیم نتوانستند از این موقعیت ها سود برده تا در نهایت نیمه اول با نتیجه مساوی بدون گل خاتمه یابد.

اما در نیمه دوم و در روند بازی، حسن اشجاری سرمربی تیم فوتبال شهرداری آستارا با تعویض های بجای خود باعث شد تا روند بازی به سود این تیم تغییر یابد و حتی تیم شهرداری آستارا به گل برتری نیز دست یابد.

در دقیقه ۸۵ این دیدار ، محمدابراهیم رضازاده بازیکن تیم فوتبال شهرداری آستارا که لحظاتی از ورودش به زمین می گذشت، با یک شوت دقیق و زیبا تنها گل این بازی را به ثمر رساند تا هر سه امتیاز این مسابقه را شهرداری آستارا کسب کند.

تیم فوتبال شهرداری آستارا در این دیدار با ترکیب اشکان توانا، حمید ابراهیمی ، سعید دلاور ، بهزاد سلطانی (مسعود رمضانی)، پویا عزیزپور، جابر نصیری (ایمان شیرزاد)، مهرگان گلبرگ، امین حقده (محمدابراهیم رضازاده)، سعید طالبی ( آمین منفرددوست)، شایان عاشورنژاد و امیر قلم آرا( پژمان ثباتی) رو در روی تیم فجرسپاسی شیراز قرار گرفت.

همچنین تیم فوتبال فجر سپاسی شیراز با ترکیب وحید عزیزی ، ابوالفضل غلامی ، محمد امینی ، امیر شبانی، امیرحسین صدقی، رحیم آلبوغبیش ( فرزان دانا)، دانیال کردستانی ، پویا پورعلی رودباری، میلاد احمدی ، سعید زارع و احسان علوان زاده (رضا آقابابایی) به مصاف تیم شهرداری آستارا رفت.

قضاوت این دیدار را، فرهاد امینی با کمک های هاشم خدابنده لو و مرتضی عابدی برعهده داشتند که در جریان این مسابقه ، آرمین منفرددوست و حمید ابراهیمی از تیم شهرداری آستارا، وحید عزیزی ، محمد امینی و امیرحسین صدقی از فجرسپاسی شیراز کارت زرد دریافت کردند.

در رقابت های فوتبال لیگ دسته اول باشگاه های کشور جام آزادگان، ۱۸ تیم به صورت دوره ای و رفت و برگشت در یک گروه با هم رقابت می کنند که تیم های فوتبال ملوان بندرانزلی، چوکا تالش و شهرداری آستارا نمایندگان گیلان در این لیگ هستند.