لاهیجان – ایرنا نمایشگاه عکس هجدهمین جشنواره نمایش عروسکی تهران – مبارک بعد از خانه هنرمندان تهران اینک در نگارخانه استاد حسین محجوبی لاهیجان برای علاقمندان برپا شد.

این نمایشگاه دوشنبه شب با حضور علاقمندان و مردم هنر دوست لاهیجان دایر شد.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی لاهیجان درحاشیه  برپایی این نمایشگاه عکس که با حضور علاقمندان دایر شد، به خبرنگار ایرنا گفت : در این نمایشگاه ۶۷ عکس از ۲۹ عکاس به نمایش گذاشته شده است که این آثار تا پایان جشنواره ۱۷در تهران که  اسفندماه است در معرض دید علاقمندان قرار دارد.

نگار نادری با بیان اینکه آثار دو عکاس گیلانی هم در این جشنواره حضور دارد،  افزود: همزمان با نمایشگاه حضوری، نمایشگاه مجازی عکس جشنواره برای آن دسته از مخاطبان که امکان بازدید از نمایشگاه حضوری را ندارند، برپاست.

وی عنوان کرد : نمایشگاه عکس هجدهمین جشنواره نمایش عروسکی تهران روز گذشته برپا شد و به منظور فراهم شدن زمینه بازدید علاقمندان در گیلان این نمایشگاه با مشارکت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و انجمن هنرهای نمایشی این استان همزمان با برگزاری جشنواره علاوه بر لاهیجان در رشت نیز برپا می‌شود.

جشنواره نمایش عروسکی تهران – مبارک روز گذشته (یکشنبه) با حضور قادر آشنا، مدیر کل هنرهای نمایشی و مجید رجبی معمار مدیر عامل خانه هنرمندان ایران به طور رسمی گشایش یافت.