رشت – ایرنا – تیم فوتبال ملوان بندرانزلی در مرحله یک شانزدهم نهایی مسابقات جام حذفی کشور با قرعه مناسبی روبرو شد.

مدیر روابط عمومی باشگاه ملوان بندرانزلی روز یکشنبه در این خصوص در مصاحبه با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: مرحله یک شانزدهم نهایی رقابت های جام حذفی کشور قرعه کشی شد که تیم ملوان بندرانزلی در این مرحله به مصاف تیم دسته دومی ویستاتوربین تهران خواهد رفت.

میثم شاهین افزود: با توجه به این قرعه و همچنین بنابر اعلام سازمان لیگ فوتبال، این دیدار به میزبانی تیم فوتبال ملوان بندرانزلی و در ورزشگاه تختی طی روزهای  ۲۱ و ۲۲ اسفند برگزار خواهد شد.

وی ادامه داد: گرچه تیم فوتبال ویستاتوربین تهران در رقابت های لیگ دسته دوم حضور دارد اما نباید این تیم را دست کم گرفت چون ویستاتوربین تهران یکی از تیم های قدرتمند لیگ دسته دوم محسوب می شود و باید با آمادگی کامل در مرحله یک شانزدهم نهایی جام حذفی کشور مقابل این تیم قرار گیریم.

وی بیان کرد: خوشبختانه در مرحله گذشته، تیم فوتبال ملوان بندرانزلی موفق شد در یک بازی زیبا و تماشاگرپسند با نتیجه سه بر یک تیم رایکا بابل را شکست دهد و به مرحله یک شانزدمه نهایی جام حذفی کشور صعود کند.

مدیر روابط عمومی باشگاه ملوان بندرانزلی خاطرنشان کرد: به هرحال مسئولان باشگاه ملوان بندرانزلی همانند سال های گذشته تصمیم به حضور در رقابت های جام حذفی کشور گرفته اند و امیدواریم با برتری برابر تیم ویستاتوربین تهران ، به مراحل بعدی این جام نیز صعود کنیم.

جام حذفی کشور با عنوان گرامیداشت آزادسازی خرمشهر برگزار می‌شود که به همین مناسبت نیز در سالیان اخیر بازی پایانی و فینال این مسابقات، در شهر خرمشهر برگزار و رقابت های این جام به صورت تک ‌حذفی و تک بازی برگزار می شود و یکی از سهمیه ‌های اصلی ایران در لیگ قهرمانان آسیا به قهرمان جام حذفی تعلق می‌گیرد.

تیم فوتبال ملوان بندرانزلی نیز طی سال های ۶۵ و ۶۹ عنوان قهرمانی و در سال های ۶۶ و ۶۷ عنوان نایب قهرمانی رقابت های جام حذفی کشور را کسب کردند که با دو قهرمانی و دو نایب قهرمانی یکی از پرافتخارترین تیم های کشور در مسابقات جام حذفی کشور بشمار می رود.