رشت – ایرنا – با اتمام بازی های هفته هشتم مسابقات فوتبال لیگ برتر بزگسالان گیلان جام گیل، صدر جدول این مسابقات فشرده شد.

با توجه به نتایج کسب شده ، سه تیم فوتبال شهید املاکی لنگرود، شهرداری بندرانزلی و ملوان ب بندرانزلی در صدر جدول قرار گرفتند.

تیم فوتبال ابریشم رشت که تا پیش از هفته هشتم در صدر جدول قرار داشت، به رتبه چهارم نزول کرد.

در رقابت های انجام شده از هفته هشتم این مسابقات و در یکی از حساس ترین بازی ها، تیم های فوتبال ابریشم رشت و شهرداری ماسال به مصاف هم رفتند که در نهایت تیم فوتبال شهرداری ماسال در یک بازی برتر با نتیجه سه بر یک حریفش را شکست داد.

همچنین در دیگر بازهای برگزار شده از هفته هشتم این رقابت ها، تیم فوتبال شهرداری کلاچای با نتیجه سه بر صفر مغلوب تیم ملوان ب بندرانزلی شد و بازی تیم های فوتبال شهرداری رضوانشهر و شهرداری بندرانزلی با نتیجه مساوی بدون گل خاتمه یافت.

در سایر دیدارهای انجام شده نیز، تیم های فوتبال پارس بندرکیاشهر و شاهد اسالم تالش رو در روی هم قرار گرفتند که این بازی در نهایت با نتیجه مساوی صفر بر صفر پایان یافت و  همچنین بازی تیم های فوتبال معلم شاندرمن و میرزاکوچک صومعه سرا نیز با نتیجه مساوی یک بر یک خاتمه یافت.

اما در دیگر بازی برگزار شده از هفته هشتم رقابت های فوتبال لیگ برتر بزرگسالان استان گیلان ، تیم های فوتبال شهید املاکی لنگرود و سرخپوشان لاهیجان به مصاف هم رفتند که در نهایت تیم فوتبال شهید املاکی لنگرود با نتیجه سه بر صفر برابر حریفش به برتری رسید تا در صدر جدول قرار گیرد.

در جدول رده بندی این مسابقات تا پایان هفته هشتم لیگ برتر بزرگسالان گیلان جام گیل، تیم های شهید املاکی لنگرود، شهرداری بندرانزلی و ملوان ب بندرانزلی با ۱۴ امتیاز و به دلیل تفاضل گل به ترتیب در رتبه های اول تا سوم ، تیم ابریشم رشت با ۱۴ امتیاز و شهرداری ماسال نیز با ۱۲ امتیاز در رتبه های بعدی قرار دارند.

 در این رقابت ها ۱۳ تیم به صورت دوره ای و رفت و برگشت در یک گروه رقابت می کنند که در نهایت قهرمان این دوره بعنوان نماینده گیلان در رقابت های زیرگروه لیگ کشور حضور می یابد.