رشت – ایرنا – مسعود فلاح به عنوان ناظر داوری دیدار تیمهای فوتبال پرسپولیس تهران و شهرخودرو مشهد شد.

مدیر روابط عمومی هیات فوتبال استان گیلان روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: از سوی کمیته داوران فدراسیون فوتبال، اسامی داوران و ناظران هفته چهارم رقابت های لیگ برتر کشور اعلام شد که مسعود فلاح از گیلان نیز به عنوان ناظر گروه داوری بازی حساس پرسپولیس و شهرخودرو مشهد تعیین شد.

علیرضا وهابی افزود:فلاح که به عنوان رئیس کمیته داوران هیات فوتبال استان گیلان فعالیت دارد، در بازی تیم های فوتبال پرسپولیس و شهر خودرو مشهد به عنوان ناظر گروه داوری انتخاب شد تا یک گیلانی بر کار گروه داوری حساس ترین بازی هفته چهارم لیگ برتر نظارت کند.

وی ادامه داد: تیم های فوتبال پرسپولیس تهران و شهر خودرو مشهد، عصر روز دوشنبه (امروز) در هفته چهارم رقابت های فوتبال لیگ برتر باشگاه های کشور در ورزشگاه آزادی تهران رو در روی هم قرار می گیرند.

وی همچنین با اشاره به قضاوت یک داور گیلانی در هفته چهارم مسابقات فوتبال لیگ برتر خاطرنشان کرد: از سوی کمیته داوران فدراسیون فوتبال کمیل غلامی از گیلان به عنوان داور بازی تیم های فوتبال ماشین سازی تبریز و گل گهر سیرجان انتخاب شد و عباس پورحیدری دیگر داور این استان نیز به عنوان کمک داور در این بازی حضور خواهد یافت.

مدیر روابط عمومی هیات فوتبال گیلان تصریح کرد: تیم های فوتبال ماشین سازی تبریز و گل گهر سیرجان نیزدر دیگر دیدار مهم هفته چهارم رقابت های فوتبال لیگ برتر باشگاه های کشور عصر روز دوشنبه دهم آذر ماه در تبریز به مصاف هم می روند.

وهابی خاطرنشان کرد: گیلان از داوران بسیار ارزنده ای در هر دو بخش آقایان و بانوان برخوردار است و هر ساله این داوران در رقابت های  فوتبال و در لیگ های مختلف حضور چشمگیر داشته و مسابقات مهمی را قضاوت می کنند.