ایسنا/گیلان معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی گیلان با اشاره به جان باختن یک زن ۷۰ ساله منجیلی بر اثر کرونای انگلیسی؛ از تایید دومین مورد ابتلا به کرونای انگلیسی در گیلان خبر داد و گفت: در میان اعضای خانواده متوفی یک مورد مثبت دیگر از کرونا انگلیسی شناسایی شد.

دکتر آبتین حیدرزاده شامگاه یکشنبه در گفت و گوی ویژه خبری شبکه باران با بیان اینکه ظرف شبانه روز گذشته ۶۸ مورد جدید مبتلا به کرونا در بیمارستان های استان بستری شدند، اظهار کرد: هم اکنون ۳۱۶ بیمار مبتلا به کرونا در بیمارستان های استان بستری هستند.

وی با اشاره به خیز جدید ویروس کرونا و لزوم توجه بیش از پیش مردم به رعایت پروتکل های بهداشتی تاکید کرد: راه برای مقابله با کرونا انگلیسی همان رعایت پروتکل های بهداشتی است.

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی گیلان با اشاره به درپیش بودن روز پدر و تعطیلات پیش رو خاطرنشان کرد: از شهروندان تقاضا داریم برای حفظ سلامت خود و عزیزانشان از رفت و آمدهای شهرستانی خودداری و دورهمی ها را تعطیل کنند.

حیدرزاده با اشاره به جان باختن یک زن ۷۰ ساله منجیلی بر اثر کرونای انگلیسی؛ از تایید دومین مورد ابتلا به کرونای انگلیسی در گیلان خبر داد و گفت: در میان اعضای خانواده متوفی یک مورد مثبت دیگر از کرونا انگلیسی شناسایی شد.

انتهای پیام