آستارا – ایرنا – سرمربی تیم فوتبال شهرداری آستارا گفت: این تیم با مشکل مالی مواجه است و برای موفقیت در ادامه بازی‌ها به حمایت مالی مسئولان و خیران نیاز داریم.

به گزارش خبرنگار ایرنا؛ پایان رافت روز شنبه بعد از بازی شهرداری آستارا و استقلال خوزستان در ورزشگاه وحدت آستارا بیان کرد: از پرداخت حقوق بازیکنان شرمنده هستیم و هیات مدیره فوتبال شهرداری آستارا، فرمانداری، شهرداری، نماینده و خیران به معنای واقعی برای حمایت مالی از این تیم پیشگام شوند.

وی ادامه داد: تیم فوتبال شهرداری روند رضایت بخشی را سپری می کند و فوتبالیست های شایسته ای در این تیم بازی می کنند و امروز بازی زیبایی ارائه کردند.

وی بیان کرد: نظر صحیح را کارشناسان داوری باید ارائه دهند اما به عقیده من، گل نیمه اول شهرداری آستارا در بازی برابر استقلال خوزستان آفساید نبود.

سرمربی شهرداری آستارا از مسئولان خواست زیرساخت های ورزشگاه وحدت این شهرستان تکمیل کنند تا بازیکنان، با انگیزه مضاعف در بازی های خانگی به مصاف حریفان بروند.

به گفته او باید تیم های پایه تیم شهرداری آستارا تقویت شوند و برای آینده این تیم برنامه ریزی کنیم و با تامین های هزینه های لازم، بازیکنان جدید جذب خواهیم کرد.

امیدواری استقلال خوزستان به پایان فصل

سرمربی استقلال خوزستان نیز از میزبانی خوب مسئولان آستارا تشکر کرد و گفت: خوشبختانه با حمایت مردم و مسئولان، فوتبال در این شهرستان مرزی رونق گرفته است.

امیر خلیفه اصل افزود: امروز بازی خوب و با کیفیتی را از هر دو تیم شاهد بودیم و نقطه قوت شهرداری، ضربات آزاد بود که در نیمه دوم با ضربه آزاد بازیکن این تیم شکست خوردیم اما از عملکرد بازیکنانم راضی هستم و امیدوارم در پایان فصل، جایگاه خوبی را کسب کنیم.

دیدار تیم های شهرداری آستارا و استقلال خوزستان در هفته پانزدهم رقابت های لیگ دسته یک کشور در آستارا، با برتری یک بر صفر به نفع شهرداری به پایان رسید.

در مسابقات فوتبال دسته یک کشور ۱۸ تیم از جمله سه تیم ملوان انزلی، چوکای تالش و شهرداری آستارا از گیلان حضور دارند و پس از انجام ۳۴ بازی، تیم های اول و دوم جدول جواز حضور در لیگ برتر دوره بیست و یکم را برای سال ۱۴۰۰ کسب خواهند کرد و ۲ تیم انتهای جدول راهی لیگ دسته دوم خواهند شد.

 بندر مرزی آستارا با ۹۱ هزار نفر جمعیت در غرب استان گیلان و مرز جمهوری آذربایجان واقع و سه هزار و ۵۰۰ ورزشکار در این شهرستان ساماندهی شده است.