رشت – ایرنا – ارسلان باقری ورزشکار گیلانی مقام سوم و مدال برنز مسابقات اسنوکر قهرمانی کشور را کسب کرد.

رئیس هیات بولینگ و بیلیارد استان گیلان روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود : نهمین دوره رقابت های اسنوکر زیر ۲۱ سال کشور در تهران پایان یافت که در نهایت نفرات برتر این دوره از مسابقات معرفی شدند که یک ورزشکار از استان گیلان نیز روی سکوی قهرمانی قرار گرفت.

سارنگ بزرگ چنانی افزود: در پایان این رقابت ها ورزشکارانی از استان فارس مقام های قهرمانی و نایب قهرمانی نهمین دوره مسابقات رنکینگ زیر ۲۱ سال کشور را کسب کردند و ارسلان باقری ورزشکار  پرتوان گیلانی نیز توانست روی سکوی سوم قرار گیرد و مدال برنز این دوره از رقابت ها را تصاحب کند.

وی ادامه داد: باقری از ورزشکاران شایسته و یکی از پدیده های رشته اسنوکر کشور است که همواره در رقابت های مختلف کشوری درخشش خوبی داشته و در نهمین دوره مسابقات زیر ۲۱ سال کشور نیز با شایستگی توانسته مقام سوم را تصاحب کند.  

وی بیان کرد: این ورزشکار سال گذشته نیز در جریان دومین دوره رقابت های المپیاد استعدادهای برتر کشور در رشته اسنوکر با درخشش عنوان قهرمانی را از آن خود کرده بود.

رئیس هیات بولینگ و بیلیارد استان گیلان خاطرنشان کرد: در نهمین دوره رقابت های اسنوکر زیر ۲۱ سال قهرمانی کشور جام فجر ۷۴ ورزشکار برتر این رشته از ۱۸ استان حضور داشتند که در تهران با هم به رقابت پرداختند.

بزرگ چنانی تصریح کرد: اسنوکر یکی از بازیهای معروف رشته بیلیارد بشمار می رود که خَوشبختانه استان گیلان در این بخش یکی از قطب های برتر در کشور محسوب و همواره ورزشکاران این استان در رقابتهای مختلف اسنوکر با درخشش خود عناوین قهرمانی و مدال های رنگارنگی را کسب می کنند.