رشت – ایرنا – تیم فوتبال چوکا تالش در ادامه مسابقات فوتبال لیگ دسته اول کشور برابر پارس جنوبی جم به نتیجه مساوی دست یافت.

تیم های فوتبال چوکا تالش و پارس جنوبی جم عصر جمعه در هفته پانزدهم رقابت های فوتبال لیگ دسته اول باشگاه های کشور رو در روی هم قرار گرفتند که در نهایت دو تیم به نتیجه مساوی یک بر یک دست یافتند تا هر تیم یک امتیاز  این بازی را کسب کنند.

این مسابقه به میزبانی تیم فوتبال چوکا تالش در هوایی نیمه ابری به دلیل ناآماده بودن ورزشگاه پوریای ولی تالش، در ورزشگاه سردارجنگل رشت برگزار شد.

در نیمه اول این مسابقه هر دو تیم یک بازی سرد و کسل کننده را به نمایش گذاشتند و بیشتر توپ در میانه میدان جریان داشت و موقعیت های مناسب گلزنی نیز در این نیمه ایجاد نشد تا سرانجام نیمه اول بدون رد و بدل شدن گلی با نتیجه مساوی خاتمه یابد.

اما در نیمه دوم هر دو تیم بازی بهتر و هجومی تری را از خود به نمایش گذاشتند به خصوص تیم چوکا که تا حدی برتر از حریف خود نشان داد تا در دقیقه ۵۶ رضا اعتمادی بازیکن چوکا اولین گل این دیدار را به ثمر رساند …

این بازی با همین نتیجه در حال اتمام بود که تیم فوتبال پارس جنوبی جم در دقایق تلف شده نیمه دوم به گل مساوی دست یافت و در دقیقه ۹۲ ایمان شوریابی بازیکن تیم فوتبال چوکا تالش به اشتباه دروازه تیم خود را باز کرد تا سرانجام این بازی با نتیجه مساوی یک بر یک خاتمه یابد.

قضاوت این دیدار را مهدی اجاقی با کمک های عباس شیرازی و محدرضا طبری برعهده داشتند که در جریان آن کنعان طاهرنژاد و کیوان محمدنژاد از چوکا تالش و نیما مختاری از پارس جنوبی جم کارت زرد دریافت کردند، همچنین ساسان حیدرنژاد یکی از کمک مربیان تیم چوکا نیز با کارت قرمز داور مواجه از روی نیمکت ذخیره ها اخراج شد.

تیم فوتبال چوکا تالش با ترکیب متین صفاییان، امیررضا غمناک، کنعان طاهرنژاد، نادر هوشیار، کیوان محمدنژاد، ایمان شوریابی، حمید خدابنده لو(دقیقه ۶۷ علی مصطفایی)، محمد جعفری (دقیقه ۹۰ پرهام جوادی)، سامان نورمحمدی (دقیقه ۸۲ علی امیری)، رضا اعتمادی (دقیقه ۶۷ بهزاد یوسفعلی پور)، یامین فلاح با سرمربیگری علی لطیفی مقابل تیم پارس جنوبی جم قرار گرفت.

 تیم پارس جنوبی جم با ترکیب نیما علی پور، محمد شاه محمدی، امید نظامی پور، نیما مختاری، علی محمدی (دقیقه ۷۳ محمد عبادزاده)، بهروز هوشمند، کیانوش میرزایی (دقیقه ۳۸ مصطفی اکرامی)، مهرداد هدایتیان (دقیقه ۶۵ محمدجواد آزاده)، علی فاتح، میلاد صارمی (دقیقه ۶۵ محمد بختیاری)، میلاد قربانزاده (دقیقه ۷۳ علی عباسی) با سرمربیگری محمد نصرتی مقابل تیم چوکا قرار گرفت.  

پیش از انجام این مسابقه تا پایان هفته چهارهم رقابت های فوتبال لیگ دسته اول باشگاه های کشور جام آزادگان، پارس جنوبی جم با ۲۱ امتیاز در مکان هفتم و تیم فوتبال چوکا تالش با ۱۳ امتیاز در مکان شانزدهم جدول رده بندی قرار داشتند.

در رقابت های فوتبال لیگ دسته اول باشگاه های کشور جام آزادگان، ۱۸ تیم به صورت دوره ای و رفت و برگشت در یک گروه با هم به رقابت می پردازند که تیمهای ملوان بندرانزلی، چوکا تالش و شهرداری بندر آستارا نمایندگان گیلان در این لیگ هستند.