ایسنا/گیلان مسئول سازمان فضای مجازی سپاه قدس گیلان از آغاز دومین رویداد تولید محتوای دیجیتال بسیج گیلان خبر داد و گفت: پس از ارزیابی های صورت گرفته ۸۶ طرح برای شرکت در مسابقه انتخاب شدند.

سجاد ستوده امروز در مراسم دومین رویداد تولید محتوای دیجیتال بسیج گیلان تحت عنوان گیلداد اظهار کرد: کمک به شبکه تولید محتوا، برگزاری دوره‌های آموزشی و… از برنامه های پیش بینی شده برای این رویداد است.

مسئول قرارگاه فضای مجازی سپاه قدس گیلان کاهش فرزنداوری، مشکلات اجتماعی استان، افزایش نرخ ازدواج، کاهش نرخ طلاق،  مهاجرت و مشکلات اقتصادی به واسطه شیوع کرونا را از موضوعات دومین رویداد تولید محتوا بسیج عنوان کرد.

ستوده ادامه داد: نخستین رویداد تولید محتوای دیجیتال بسیج گیلان سال گذشته به شکل متمرکز و حضوری در اوایل بهمن ماه برگزار شد اما امسال به‌دلیل شیوع کرونا شکل برگزاری رویداد تغییر کرد.

وی از ارسال حدود ۱۰۵ اثر از ۱۴ شهرستان گیلان به دبیرخانه دومین رویداد تولید محتوای بسیج خبر داد و گفت: ۱۳ دی تا ۱۰ بهمن‌ فرصت ارسال آثار به این رویداد بود.

وی انیمیشن، نماهنگ، مستند، فیلم کوتاه و بازی موبایلی و… از قالب های رویداد عنوان و خاطرنشان کرد: پس از ازیابی های صورت گرفته ۸۶ طرح برای شرکت در مسابقه انتخاب شدند.

سردار محمد عبدالله پور فرمانده سپاه قدس گیلان نیز در این مراسم با اشاره به حضور گسترده خودرویی و موتوری مردم در راهپیمایی ۲۲بهمن اظهار کرد: مردم در تمام صحنه های دفاع از انقلاب با صلابت پای ارمان های خود ایستاده اند.

وی مکتب، رهبری و مردم را از محورهای انقلاب‌ برشمرد و گفت: دستاوردهای دفاع مقدس به رهبری امام (ره) منجر به اثبات قدرت نظامی ایران در دنیا شده به یقین می توان گفت امروز هیچ کشوری جرئت جنگ با ایران را ندارد.

فرمانده سپاه قدس گیلان با اشاره به اجرای موفق طرح غربالگری شهید سلیمانی در گیلان افزود: این طرح در استان با همکاری دستگاه های مرتبط و همراهی مردم به خوبی انجام شد.

عبدالله پور با بیان اینکه پس از فرمان مقام معظم رهبری برای کمک به آسیب دیدگان ناشی از کرونا در قالب طرح مواسات و همدلی یادآور شد: در راستای اجرای این طرح گیلانیان ۹۸ میلیارد تومان به افراد آسیب دیده ناشی از کرونا کمک کردند.

وی با اشاره به اهمیت فضای مجازی و تاکیدات مقام معظم رهبری در این حوزه خاطرنشان کرد: امروز فضای مجازی ابزاری شده برای دشمن تا به نام حقوق بشر هر جنایتی که می‌خواهند انجام دهد و برنامه‌های خود را پیش ببرند. 
انتهای پیام