ایسنا/گیلان رئیس پلیس نظارت بر اماکن گیلان گفت: همزمان با اجرای محدودیت‌های کرونایی از اول آذر ماه، تاکنون ۳۲۳۶ بازدید در سطح استان انجام گرفته و ۱۴۷ واحد صنفی که نسبت به دستورالعمل‌های ستاد مقابله با کرونا بی تفاوت بودند، پلمب شدند.

سرهنگ سیدمهدی نجفی‌پور در گفت‌وگو با ایسنا با اشاره به نظارت و بازرسی از واحدهای صنفی در مدت زمان اجرای محدودیت‌های کرونایی در استان گیلان، اظهار کرد: همزمان با اجرای محدودیت‌های کرونایی از اول آذر ماه، تاکنون ۳۲۳۶ بازدید در سطح استان انجام گرفته است.

رئیس اداره نظارت بر اماکن عمومی فرماندهی انتظامی گیلان افزود: در طی این بازدیدها ۱۶۷۲ مورد تذکر به واحدهای صنفی متخلفی که پروتکل‌های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی را رعایت نکرده بودند، داده شد و همچنین ۵۱۲ واحد صنفی نیز اخطار پلمب دریافت کردند.

وی با بیان اینکه در مدت اجرای محدودیت‌های کرونایی ۷۲۳ مورد تعهد از واحدهای صنفی اخذ شد، تصریح کرد: ۱۴۷ واحد صنفی که نسبت به دستورالعمل‌های ستاد مقابله با کرونا بی تفاوت بودند، پلمب شدند.

نجفی‌پور یادآور شد: ۱۲۱ گشت مشترک نظارتی و بازرسی نیز با فرمانداری‌ها، ادارات صمت، تعزیرات و کارشناسان بهداشت و درمان انجام گرفته است.

انتهای پیام