آستارا – ایرنا – مدیر عامل تیم فوتبال شهرداری آستارا گفت: تمرینات تیم فوتبال شهرداری در زمین چمن ورزشگاه وحدت این شهرستان برگزار می‌شود اما نامناسب بودن آن، باعث مصدومیت هفت بازیکن شده است.

علی کارگر روز چهارشنبه در مصاحبه با خبرنگار ایرنا افزود: بازیکنان تاثیرگذار شهرداری آستارا از جمله آرش افشین در چمن مصنوعی ورزشگاه مصدوم شده اند و اداره ورزش و جوانان به رفع این مشکل اقدام کند.

وی بیان کرد: چمن ورزشگاه نیازمند شانه زنی است و چمن مصنوعی باید به طور منظم شانه زده شود تا برای بازیکنان مشکل ایجاد نکند و اگر این کار انجام نشود، تمرینات تیم در چمن ورزشی شهر چوبر تالش انجام خواهد شد.

کارگر افزود: موفقیت در مسابقات لیگ دسته اول کشور در اولویت برنامه هاست و تیم شهرداری با ۲۱ امتیاز در رده پنجم جدول قرار دارد و در هفته چهاردهم مسابقات در ۲۵ بهمن ماه مهمان تیم خیبر خرم آباد خواهد بود.

رئیس اداره ورزش و جوانان آستارا هم گفت: بعد از افتتاح چمن ورزشگاه وحدت، ۲ بار عملیات شانه زنی انجام شده و ظرف یک هفته آینده سومین مرحله انجام خواهد شد.

 وحید خاصی پور افزود: هزینه هر بار شانه زنی ۱۵۰ میلیون ریال از جانب اداره کل ورزش و جوانان گیلان پرداخت می شود و سیستم گرمایشی رختکن های ورزشگاه نیز در حال راه اندازی است.

در مسابقات فوتبال دسته یک کشور ۱۸ تیم از جمله سه تیم ملوان انزلی، چوکای تالش و شهرداری آستارا از گیلان حضور دارند و پس از انجام ۳۴ بازی، تیم های اول و دوم جدول جواز حضور در لیگ برتر دوره بیست و یکم را برای سال ۱۴۰۰ کسب خواهند کرد و ۲ تیم انتهای جدول راهی لیگ دسته دوم خواهند شد.

 بندر مرزی آستارا با ۹۱ هزار نفر جمعیت در غرب استان گیلان و مرز جمهوری آذربایجان واقع و سه هزار و ۵۰۰ ورزشکار در این شهرستان ساماندهی شده است.