رشت – ایرنا – استاندار گیلان گفت : مردم همواره در هر دوره ای انسجام ، اتحاد و وفاداری خود به آرمان های انقلاب ،امام و شهدا و رهبری را به اثبات رسانده اند و امروز هم جلوه ای بی نظیر از این حضور را در جای جای این خطه به تصویر کشیدند.

ارسلان زارع روز چهارشنبه همزمان با ۲۲ بهمن ماه در حاشیه مراسم جشن پیروزی انقلاب اسلامی و رژه خودرویی و موتوری در رشت در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود : این حضور برای دشمنان ملت تاکیدی مکرر بر آن است که این ملت تاریخ ساز و متکی به خود است و مستقل از غرب و شرق برای آینده خود با اتکا به خداوند متعال و توان داخلی ،ایران را خواهد ساخت.

وی تصریح کرد : با همه تنگناها و مشکلاتی هم که ما در خدمتگزاری به ملت داریم این حضور پرشور و توام با لطف و صفای مردم مسوولان را برای خدمت بهتر دل گرم تر می کند.

زارع در ادامه افزود : پس از گذشت چهل و دو سال از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، نقش آفرینی مردم و مسئولان در صیانت از دستاوردهای عظیم جمهوری اسلامی با شعار محوری “انقلاب اسلامی، بالنده و مقتدر، چون کوه استوار» آثار و برکاتی بس گرانبها و ارزشمند را در زنده نگه داشتن روحیه انقلابی، ایجاد انگیزه مضاعف، انسجام و خودباوری در میان اقشار مختلف جامعه دارد.