رشت – ایرنا – دبیر محافل ادبی نهاد کتابخانه های عمومی  کشور بیان کرد : برنامه راویان بالندگی در حمایت از جریان انقلاب اسلامی و خالقان هنر این انقلاب اجرایی شده است.

نغمه مستشار نظامی عصر شنبه در نشست مجازی راویان بالندگی گیلان با بیان اینکه قلم های بسیاری در راه دین و کشور پویاست افزود: گیلان هماره به استانی فرهنگ دوست و ادب پرور شهره است و در زمینه شعر انقلاب نیز خالقان بسیاری پرورده است.
وی شعر انقلاب را شعر مردم خواند و خاطرنشان کرد: پرچم ادبیات انقلاب اسلامی همواره افراشته است.
مدیرکل کتابخانه های عمومی گیلان نیز در این نشست ضمن پاسداشت دهه فجر گفت: شنیدن اهداف و آرمان های یک ملت از زبان یک شاعر ویژگیهای شعر انقلابی است و تلاقی شعر انقلاب با دفاع مقدس موجب خلق آثاری وزین در این عرصه شده است.
پریسا کرمی افزود: همزمان با چهل و دومین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب همراه با شعار «انقلاب اسلامی، بالنده و مقتدر، چون کوه استوار» آئین تجلیل ملی از شاعران و فعالان شعر انقلاب اسلامی با عنوان «راویان بالندگی» در سراسر کشور برگزار و از فعالان این حوزه تجلیل می شود.
در نشست استانی این رویداد فرهنگی  به میزبانی اداره کل کتابخانه های عمومی استان گیلان ، ضمن تجلیل از حمیدرضا شکارسری، شاعر و نویسنده برجسته کشور و رضا نیکوکار، شاعر و فعال فرهنگی استان گیلان در مراسمی با حضور مسئولان استان و چهره های فرهنگی،  یاد و خاطره زنده یاد دکتر غلامرضا رحمدل و زنده نام استاد بهمن صالحی از شعرا و فعالان حوزه ادبیات انقلاب گیلان گرامی داشته شد.