رشت – ایرنا – تیم فوتبال بانوان ملوان بندرانزلی در ادامه مسابقات فوتبال لیگ برتر کشور مغلوب تیم وچان کردستان شد.

در این دیدار که عصر جمعه در ورزشگاه تختی بندرانزلی و از هفته دهم و پایانی مرحله اول لیگ برتر بانوان کشور برگزار شد، تیم فوتبال بانوان ملوان بندرانزلی با نتیجه سه بر صفر مقابل تیم فوتبال وچان کردستان مغلوب شد تا یک شکست دیگر را در این دوره از مسابقات تجربه کند.

در این بازی تیم فوتبال بانوان وچان کردستان بهتر از میزبان خود ظاهر و از فرصت های به دست آمده استفاده کرد و در نقطه مقابل نیز تیم ملوان بندرانزلی نتوانست از فرصت میزبانی خود بهره ببرد و در نهایت در این بازی خانگی مغلوب حریفش شد.

در جریان این دیدار که به دلیل ادای احترام به مرحوم علی انصاریان با یک دقیقه سکوت و قرائت فاتحه آغاز شد، تیم فوتبال وچان کردستان در همان دقیقه اول به گل رسید تا لیگ برتر بانوان کشور شاهد یکی از سریعترین گل های لیگ در فصل جاری باشد.

فاطمه مخدومی بازیکن تیم فوتبال بانوان وچان کردستان در همان دقیقه اول موفق به گلزنی شد و دروازه تیم ملوان بندرانزلی را باز کرد و در دقیقه ۳۶ نیز زهره جلالی دومین گل تیم وچان کردستان را به ثمر رساند تا نیمه اول این بازی با نتیجه دو بر صفر به سود نماینده کردستان خاتمه یابد.

در نیمه دوم تیم فوتبال بانوان وچان کردستان بیشتر سعی در حفظ نتیجه و کنترل بازی داشت تا در ضد حملات به گل برسند که سرانجام در دقیقه ۶۸ سمیه خرمی موفق شد سومین گل تیم وچان کردستان را به ثمر برساند تا این تیم به یک پیروزی پرگل خارج از خانه دست یابد.

قضاوت این دیدار را مهسا محمدجانی بر عهده داشت که انیسه خباز مافی نژاد و سمانه یوسف آبادی به عنوان کمک داور وی را همراهی می کردند،  ستاره نصیری هم به عنوان داور چهارم در این بازی حضور یافت و رقیه پرتوی ناظر گروه داوری این بازی بود.

تیم فوتبال بانوان وچان کردستان با کسب این پیروزی ۲۲ امتیازی شد و در پایان دور اول لیگ برتر در رده دوم جدول گروه دوم این مسابقات قرار گرفت و به مرحله حذفی صعود کرد و تیم فوتبال بانوان ملوان بندرانزلی نیز با این شکست،  ۱۰ امتیازی باقی ماند و رده چهارم خود را حفظ کرد.