تهران- ایرنا- وزارت راه و شهرسازی بعد از ظهر امروز (جمعه)در گزارشی با اشاره به آخرین وضعیت راه‌های مواصلاتی کشور،‌ اعلام کرد: بارش برف و باران در اکثر محورهای غربی و برخی از جاده‌های شمالی کشور ادامه دارد.

به گزارش بعدازظهر جمعه گروه اقتصادی ایرنا، طبق اعلام این وزارتخانه وضعیت ترافیکی و جوی جاده‌های کشور حکایت از تردد روان در محورهای چالوس، هراز، فیروزکوه، آزادراه تهران-شمال و آزادراه قزوین-رشت،مسیر رفت و برگشت دارد.

همچنین، محور چالوس و آزادراه تهران-شمال دارای بارش پراکنده برف و باران و محورهای هراز، فیروز کوه و آزادراه قزوین-رشت فاقد هرگونه مداخلات جوی است.

آخرین وضعیت ترافیکی سایر محورها نیز بیانگر ترافیک سنگین در آزادراه کرج-قزوین در محدوده پایانه شهید کلانتری، ترافیک سنگین در آزادراه قزوین-کرج، حدفاصل استاندارد تا پل فردیس است.

بر اساس گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی  برخی از محورهای استان‌های آذربایجان غربی، تهران، البرز، کردستان و مازندران با بارش برف و باران رو به رو است.

 همچنین، در برخی از محورهای استان‌های آذربایجان شرقی، اردبیل، ایلام، زنجان، قزوین، لرستان، همدان و کرمانشاه بارش باران در جریان است.