ایسنا/گیلان رئیس قوه قضائیه از بررسی مسائل و مشکلات استان خبر داد و گفت: امروز تصمیماتی برای پاسخ به مطالبات قضایی مردم شریف این استان اتخاذ خواهد شد.

آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی صبح امروز در جمع خبرنگاران در فرودگاه سردار جنگل رشت با تبریک چهلمین و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی اظهار کرد: استان گیلان، دارای مردمی پرتلاش و مجاهد است که قبل از پیروزی انقلاب با سلحشوری و مجاهدت افتخار آفریدند و بعد از پیروزی انقلاب نیز با بصیرت خوش درخشیدند.

وی از بررسی مسایل و مشکلات قضایی استان با حضور مسئولان استانی خبر داد و گفت: پیش از سفر به گیلان ۳۰ نفر از همکاران دستگاه قضایی در ۳۱ حوزه قضایی استان حضور یافتند و مشکلات را احصا و شناسایی کردند تا در سفر به استان در راستای بررسی آنها تصمیم گیری شود.

آیت الله رییسی ادامه داد: مشکلات استان در جلسات امروز بررسی و چاره اندیشی خواهد شد و هر آنچه که نشود در مرکز مورد پیگیری قرار خواهد گرفت.

وی خاطرنشان کرد: به دلیل محدودیت های کرونایی متاسفانه نمی توان در اجتماعات و دیدارهای مردمی و همچنین دیدار با نخبگان، دانشگاهیان، حوزویان و … شرکت کرد لذا جا دارد از همین جا از مردم سراسر استان گیلان عذرخواهی کنم.

انتهای پیام