ایسنا/گیلان با حکم دکتر مرتضی بانک، مشاور رئیس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد «سیدمهدی نقوی» سرپرست سازمان منطقه آزاد انزلی سرپرست منطقه آزاد انزلی شد.

به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی سازمان منطقه آزاد انزلی، با حکم دکتر مرتضی بانک، مشاور رئیس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد مهندس سیدمهدی نقوی، سرپرست سازمان منطقه آزاد انزلی شد.

در حکم صادره دبیر شورایعالی مناطق آزاد با بیان اینکه بر اساس تفویض اختیار صورت گرفته به استناد ماده ۶ قانون چگونگی اداره مناطق آزاد تجاری – صنعتی و ماده ۱۸ اساسنامه سازمان‌های مذکور، به موجب این حکم با حفظ سمت به عنوان سرپرست سازمان منطقه آزاد انزلی منصوب می‌شوید اظهار امیدواری شده با استعانت از خداوند متعال و رعایت اخلاق و تقوی الهی تمام توان خود را صرف کار و تلاش بی‌وقفه در راستای تحقق اهداف و برنامه‌های تعیین شده برای منطقه آزاد انزلی صرف کنید.

وی پیش از این عضو موظف هیات مدیره و معاون توسعه مدیریت سازمان منطقه آزاد انزلی بود، در سابقه خود رئیس هیات مدیره شرکت توسعه و سرمایه‌گذاری انزلی، مشاور مدیرعامل و مدیرکل حوزه ریاست، سرپرست اداره‌کل بازرسی و ارزشیابی و رسیدگی به شکایات، سرپرست اداره‌کل حراست این سازمان بوده و در عین حال مشاور اجرایی مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو و رئیس حوزه وزیر جهاد کشاورزی بخشی از کارنامه مدیریتی ایشان است.

گفتنی است؛ پیش از این دکتر محمدولی روزبهان، مسئولیت ریاست هیات مدیره و مدیرعاملی سازمان منطقه آزاد انزلی را برعهده داشت.

انتهای پیام