ایسنا/گیلان استاندار گیلان، با بیان اینکه همچنان تا رفع محرومیت ها فاصله داریم، گفت: امیدواریم با اقدامات موثر خدمتگزاران، موجبات شادمانی خانواده های نیازمند، فراهم و نشاط اجتماعی تقویت شود.

در سومین روز از دهه مبارک فجر و با حضور استاندار گیلان در شهرستان فومن، ۳۰۴ واحد مسکونی مددجویان تحت پوشش بهزیستی استان، به صورت همزمان افتتاح و به آنان واگذار شد.

در ادامه برنامه‌های افتتاح پروژه های دهه مبارک فجر با حضور دکتر ارسلان زارع در روستای گشت رودخان شهرستان فومن، آیین واگذاری همزمان ۳۰۴ واحد مسکونی به مددجویان تحت پوشش بهزیستی برگزار شد.

ارسلان زارع در حاشیه این مراسم در گفت‌وگو با خبرنگاران، با تبریک سالروز ولادت حضرت زهرا(س)، گفت: محرومان و نیازمندان ولی نعمتان انقلاب اسلامی هستند.

وی با گرامیداشت یاد و خاطره امام راحل، به نقش اثرگذار ایشان در پیروزی و تحقق انقلاب اسلامی و دستاوردهای ارزشمند این نظام اشاره و خاطرنشان کرد: علیرغم تنگناها و دشواری‌ها در طول چهار دهه حیات جمهوری اسلامی، با هدایت ها و رهنمودهای داهیانه رهبر معظم انقلاب، دستاوردها استمرار داشته و دارد.

استاندار گیلان، با بیان اینکه همچنان تا رفع محرومیت ها فاصله داریم، گفت: در تلاش هستیم در این مسیر، فعالیت‌های ارزشمند توسط نهادهای حمایتی ادامه داشته باشد و با اقدامات موثر خدمتگزاران، موجبات شادمانی خانواده های نیازمند، فراهم و نشاط اجتماعی تقویت شود.

انتهای پیام