رشت – ایرنا – تیم فوتبال ملوان بندرانزلی در جریان مسابقات فوتبال لیگ دسته اول کشور برابر خوشه طلایی ساوه به نتیجه مساوی دست یافت.

در جریان این دیدار  عصر دوشنبه تیم های فوتبال ملوان بندرانزلی و خوشه طلایی ساوه در نهایت به نتیجه مساوی صفر بر صفر دست یافتند و تیم ملوان با عدم پیروزی در این بازی خانگی، نتوانست به جمع تیمهای صدر جدولی اضافه شود.

این مسابقه ، از هفته دوازدهم رقابت های فوتبال لیگ دسته اول باشگاه های کشور جام آزادگان ، در ورزشگاه تختی بندرانزلی ، دریک هوای آفتابی و به منطور رعایت پروتکل های بهداشتی بدون حضور تماشاگر برگزار شد.

در جریان این بازی و در نیمه اول، گرچه تیم فوتبال ملوان بندرانزلی برتر از حریف خود ظاهر شد و فرصت های مناسبی نیز به دست آورد اما در نهایت نتوانست از این فرصت ها سود برده و در نهایت این نیمه بدون رد و بدل شدن گلی ، با نتیجه مساوی خاتمه یافت.

در نیمه دوم نیز تلاش هر دو تیم به خصوص تیم ملوان میزبان این مسابقه ، برای به ثمر رسیدن گل برتری بی نتیجه ماند تا در نهایت این دیدار با نتیجه مساوی صفر بر صفر خاتمه یابد تا تیم ملوان دو امتیاز حساس این بازی خانگی را از دست بدهد.

قضاوت این دیدار را ، شهاب محمدی با کمک های علی اکبر عظیم پور و میلاد لطفی برعهده داشتند که در جریان این مسابقه ، رسول ناصربخت بازیکن تیم فوتبال ملوان بندرانزلی به دلیل دریافت کارت قرمز از زمین بازی اخراج شد.

تیم فوتبال ملوان بندرانزلی در این  مسابقه با ترکیب ابوالفضل عباسی، مهدی‌ هاشمی نژاد، میلاد محسنی، وحید فارغ، امید سلطانی، رسول ناصربخت، خشایار زبرجد، هادی حبیبی نژاد، میعاد یزدانی، سهیل فداکار، محمد مهری و با سرمربیگری مازیار زارع رو در روی تیم خوشه طلایی ساوه قرار گرفت.

همچنین تیم فوتبال خوشه طلایی ساوه با ترکیب محمد خزایی، علی مغنمیان، احسان پورشیخعلی، حسین دوستدار، حسین فاضلی، فرشید پاداش، کامبیز دهقانی، پوریا غلامی، رحمان عبادزاده، حسن مرادی فر و با سرمربیگری وحید بیاتلو به مصاف تیم ملوان بندرانزلی رفت.