رشت – ایرنا – تیم فوتبال چوکا تالش در ادامه مسابقات لیگ دسته اول کشور برابر نود ارومیه پیروز شد.

در جریان این دیدار  عصر دوشنبه  ، تیم فوتبال چوکا تالش در نبرد تیمهای انتهای جدولی  با نتیجه ۲ بر یک برابر تیم فوتبال نود ارومیه به برتری دست یافت تا ضمن پیروزی در این مسابقه، از انتهای جدول فاصله بگیرد.

این مسابقه ، از هفته دوازدهم رقابت های فوتبال لیگ دسته اول باشگاه های کشور، به میزبانی تیم چوکا تالش به دلیل آماده نبودن ورزشگاه پوریای ولی تالش، در ورزشگاه سردارجنگل رشت برگزار شد.

در نیمه اول این دیدار هر دو تیم چوکا و نود ارومیه یک بازی هجومی را به نمایش گذاشتند و چند فرصت مناسب گلزنی نیز کسب کردند که ابتدا تیم فوتبال نود ارومیه در دقیقه ۱۲ توسط صابر حسن پور به گل برتری دست یافت.

اما دو دقیقه پس از به ثمر رسیدن این گل، تیم فوتبال چوکا تالش موفق شد گل مساوی را به ثمر برساند و کیوان محمدنژاد بازیکن این تیم در دقیقه ۱۴، دروازه تیم نود ارومیه را باز کرد تا این دیدار با نتیجه مساوی یک بر یک ادامه یابد.

پس از به ثمر رسیدن گل تساوی، تیم چوکا دوباره کنترل بازی را در دست گرفت و در دقیقه ۲۵ هانی تمیم نژاد بازیکن این تیم توانست برای دومین بار دروازه تیم نود ارومیه را باز کند تا نیمه اول با نتیجه ۲ بر یک به سود تیم چوکا خاتمه یابد.

در نیمه دوم نیز هر دو تیم چند فرصت مناسب گلزنی به دست آوردند اما به دلیل واکنش های خوب دروازبان های دو تیم و همچنین بی دقتی مهاجمان، هیچ یک از این فرصت ها تبدیل به گل نشد تا این دیدار در نهایت با نتیجه ۲ بر یک به سود چوکا تالش خاتمه یابد.

قضاوت این دیدار را ، مهدی نجار با کمک های حمیدرضا آذرنیاد و میلاد قنبری بر عهده داشتند که در جریان این مسابقه ، بهزاد یوسفعلی پور و محمد فرامرزی از تیم فوتبال چوکا تالش کارت زرد دریافت کردند.

تیم فوتبال چوکا تالش با ترکیب محمد فرامرزی ، نادر هوشیار، امیرحسین صالحی، کنعان طاهرنژاد، امیررضا غمناک، کیوان محمدنژاد، ایمان شوریابی ، هانی نژادتمیمی( دقیقه ۶۵ محمد جعفری)، حمید خدابنده لو ( دقیقه ۸۶ یامین فلاح) ، علیرضا مصطفایی و علی امیری( دقیقه ۷۴ بهزاد یوسفعلی پور) رو در روی تیم نود ارومیه قرار گرفت.

همچنین تیم فوتبال نود ارومیه با ترکیب پرهام تریوه ، محمد زینعلی ، محمدرضا فلاحیان ، علی بشیری ، صابر حسن پور ( دقیقه ۶۳ سجاد طجرلو)، آرمان سوداگر، محمد رستمی زاد، عماد علیپور ( دقیقه ۸۵ بهمن رسول پور)، تورج آقایاری ، هادی آقازاده و آرمین مصطفوی مقابل تیم چوکا تالش قرار گرفت. 

پیش از برگزاری این دیدار و تا پایان هفته یازدهم رقابت های فوتبال لیگ دسته اول کشور با حضور ۱۸ تیم،  چوکا تالش با ۹ امتیاز در مکان شانزدهم و تیم فوتبال نود ارومیه با کسب هفت امتیاز در انتهای جدول رده بندی قرار داشتند.

در رقابت های فوتبال لیگ دسته اول باشگاه های کشور جام آزادگان، ۱۸ تیم  به صورت دوره ای و رفت و برگشت در یک گروه با هم به رقابت می پردازند و تیمهای ملوان بندرانزلی، شهرداری بندر آستارا و چوکا تالش نمایندگان گیلان در این لیگ هستند.