رشت-ایرنا-به مناسبت چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ، ۶ پروژه عمران شهری توسط شهرداری شهر بندرکیاشهر افتتاح و به بهره برداری رسید.

شهردار بندرکیاشهر در آیین بهره برداری همزمان از این طرح ها ضمن گرامیداشت ایام دهه  فجر گفت: احداث میدان جدید فرهنگ ، جدول گذاری و احداث کانیو خیابان سپیدکنار به طول ۶۵۰ متر ، جدول گذاری و احداث کانیو خیابان باران به طول ۷۰۰ متر ، اصلاح هندسی ، روشنایی برج نور ، بتن ریزی و آسفالت میدان ام الشهداء و اصلاح هندسی ۳ معبر ورودی شهر از مسیر کمربندی از جمله پروژه های افتتاح شده در دومین روز از ایام پیروزی انقلاب اسلامی در شهر بندرکیاشهر  است.

عبدالرضا سلیمانی با اشاره به اینکه برای اجرای این طرح ها ۱۳ میلیارد و ۹۵۰ میلیون ریال  هزینه شده افزود: با اجرای مجموعه پروژه های عمران شهری بندرکیاشهر ، برای ۴۴ نفر به صورت موقت اشتغال ایجاد شده است.

وی در ادامه با تاکید بر اینکه اجرای پروژه های عمرانی در شهر بندرکیاشهر با در نظر گرفتن پشتوانه منابع داخلی و بر اساس اولویت بندی مطالبات مردمی به صورت متوازن انجام می گیرد یادآور شد: شهرداری این شهر بر اساس وظایف قانونی و متناسب با درجه و همچنین توان تخصصی خود در چارچوب برنامه و بودجه سالانه مصوب شورای اسلامی شهر در جهت ارائه خدمات مطلوب به مردم منطقه تلاش می کند.

سلیمانی،  همکاری و تعامل عموم مردم منطقه را در توسعه همه جانبه شهر بندرکیاشهر موثر عنوان و ابراز امیدواری کرد، با حمایت های شورای اسلامی شهر بندرکیاشهر و تلاش همه عوامل شهرداری ، روند ارائه خدمات در این شهر همچنان تداوم داشته باشد.

فرماندار  آستانه اشرفیه نیز در این آیین ،  دهه  فجر را فرصتی مناسب در جهت انعکاس خدمات و عملکرد نظام جمهوری اسلامی ایران دانست و گفت: اقدامات و خدمات ارزنده ای در طول دوران شکوهمند انقلاب اسلامی در جهت ارائه خدمت به مردم به انجام رسیده است.

حمید رضایی با تاکید بر اینکه آرمان ها و دستاوردهای دوران شکوهمند انقلاب اسلامی باید به نسل های جدید انتقال داده شود افزود: در ایام فجر امسال تعداد ۳۲ طرح و پروژه  در بخش های عمران شهری ، عمران روستایی ، کشاورزی ، خدماتی ، درمانی ، تولیدی و عام المنفعه  با اعتبار بیش از ۱۰۹ میلیارد تومان به بهره برداری می رسد.

به گفته وی ، اجرا و بهره برداری از  طرح ها و پروژه های دهه  فجر ،  با هدف ارائه خدمات مطلوب به مردم منطقه صورت گرفته است.

در  آیین بهره برداری از مجموعه پروژه های شهرداری بندرکیاشهر ، امام جمعه ، بخشدار، جمعی از مسئولان و مردم منطقه حضور داشتند.

بخش بندرکیاشهر از توابع شهرستان آستانه اشرفیه با داشتن ۳۲ روستا و حدود ۳۵ هزار نفر جمعیت در شرق استان گیلان واقع شده است.شهر بندرکیاشهر حدود ۱۴ هزار نفر جمعیت دارد.