رشت – ایرنا – هفته دوازدهم رقابت های فوتبال لیگ دسته اول کشور از عصر امروز(دوشنبه) آغاز می شود که هر سه نماینده گیلان فرصت پیروزی برابر حریفان خود دارند.

در جریان این رقابت ها، تیم فوتبال چوکا تالش میزبان تیم نود ارومیه است، تیم فوتبال ملوان بندرانزلی نیز میزبان خوشه طلایی ساوه است و تیم شهرداری بندرآستارا نیز باید در یک بازی خارج از خانه در شیراز مقابل تیم قشقایی قرار گیرد.

با توجه به حریفان نمایندگان گیلان درهفته دوازدهم این رقابت ها و اینکه تیم های چوکا تالش و ملوان بندرانزلی میزبان هستند، این هفته بهترین فرصت برای نمایندگان گیلان است که برابر حریفان خود پیروز شوند.

تیم فوتبال چوکا تالش باید در ورزشگاه سردارجنگل رشت مقابل تیم انتهای جدولی نود ارومیه قرار گیرد که این بهترین فرصت برای چوکایی ها است تا با برتری برابر حریف از تیمهای انتهای جدولی تا حدی فاصله گیرد.

تیم فوتبال چوکا تالش که تاکنون نتوانسته در رقابت های لیگ دسته اول نتایج خوبی را کسب کند، باید در هفته دوازدهم این مسابقات رو در روی تیم انتهای جدولی قرار گیرد و چوکایی ها این فرصت را دارند تا برابر نود ارومیه به برتری دست یابند.

البته تیم فوتبال چوکا تالش دو هفته گذشته نیز توانسته بود تیم خوب فجرسپاسی را در رشت شکست دهد و هم اینک نیز فرصت برای این تیم مهیاست که در ورزشگاه سردارجنگل رشت مقابل نماینده ارومیه  نیز به برتری دست یابد.

به طور حتم کادرفنی تیم فوتبال چوکا تالش در این دیدار فقط به کسب سه امتیاز فکر می کند و به همین دلیل طرفداران این تیم انتظار دارند که چوکا با یک ترکیب هجومی برابر حریفش ظاهر و حتی به یک پیروزی پرگل دست یابد.  

تا پایان هفته یازدهم رقابت های فوتبال لیگ دسته اول باشگاه های کشور جام آزادگان با حضور ۱۸ تیم، چوکا تالش با ۹ امتیاز در مکان شانزدهم و تیم نود ارومیه با هفت امتیاز در انتهای جدول رده بندی قرار دارند.

اما تیم فوتبال ملوان بندرانزلی دیگر نماینده استان گیلان در رقابت های لیگ دسته اول، در دیداری همزمان باید در هفته داوزدهم این مسابقات در ورزشگاه تختی بندرانزلی رو در روی تیم فوتبال خوشه طلایی ساوه قرار گیرد.

ملوانان که هفته گذشته در یکی از دربی های گیلان در لیگ دسته اول باشگاه های کشور نتیجه بازی را به تیم شهرداری بندرآستارا واگذار کردند، مترصد پیروزی برابر خوشه طلایی هستند تا آن شکست را به فراموشی بسپارند.

از سوی دیگر ملوانان فرصت این را دارند که با پیروزی برابر تیم نه چندان مطرح خوشه طلایی، دوباره به تیم های صدر جدولی نزدیک شده و همچنین فاصله خود را با تیمهای انتهای جدولی بیشتر کنند.

تیم ملوان بندرانزلی که یکی از تیمهای قدیمی و پرطرفدار لیگ دسته اول بشمار می رود، در لیگ فصل جاری قدرتمند ظاهر شده و یکی از مدعیان صعود به رقابت های لیگ برتر است و به همین دلیل این تیم نیازمند پیروزی در بازی های خانگی خود است.

با این وجود به طور حتم تیم فوتبال ملوان بندرانزلی این فرصت گرانبها را از دست نخواهد داد و فقط با تفکر پیروزی و کسب هر سه امتیاز در بازی خانگی خود مقابل تیم خوشه طلایی ساوه قرار خواهد گرفت تا با پیروزی در این دیدار فاصله خود با تیمهای میانه جدول را بیشتر کند.

این در حالی است که طرفداران تیم فوتبال ملوان بندرانزلی نیز انتظار دارند که ملوانان با تمام قوای رو در روی تیم خوشه طلایی ساوه قرار گیرد و از همان ابتدای بازی به فکر پیروزی و کسب سه امتیاز این دیدار باشد.

به طور حتم تیم فوتبال ملون بندرانزلی با پیروزی در دیدار خانگی خود چند پله در جدول رده بندی صعود خواهد کرد چون فاصله تیمها در جدول بسیار نزدیک به هم است و به همین دلیل هر تیم با یک پیروزی می تواند چند پله در جدول صعود کند.

با توجه به شرایط دو تیم در جدول رده بندی نیز ملوان بندرانزلی چند پله بالاتر از تیم خوشه طلایی ساوه قرار دارد و با برتری برابر حریفش می تواند فاصله خود را با این تیم افزایش دهد و به تیم های صدر جدولی نزدیکتر شود.

اما در آن سوی میدان تیم خوشه طلایی ساوه باید بازی سختی را در ورزشگاه تختی بندرانزلی رو در روی ملوان انجام دهد و به طور حتم کسب نتیجه مساوی و تصاحب یک امتیاز نیز می تواند برای این تیم مفید باشد اما پیروزی در این دیدار خارج از خانه برای خوشه طلایی ساوه بهترین نتیجه است.

با توجه به شرایط جدول رده بندی اگر تیم خوشه طلایی ساوه در این دیدار سخت خارج از خانه موفق به شکست تیم ملوان بندرانزلی شود، حداقل با پنج پله صعود می تواند جای ملوان را در رتبه نهم جدول رده بندی بگیرد و با وجود اینکه این تیم باید در بازی آینده خود در ساوه به میدان برود، این فرصت را دارد تا با پیروزی در بازی خانگی به جمع مدعیان لیگ اضافه شود.

به همین دلیل بازی تیم های فوتبال ملوان بندرانزلی و خوشه طلایی ساوه می تواند بسیار جذاب باشد اما با وجود شرایط دو تیم در جدول و همچنین میزبانی تیم ملوان در این دیدار، شانس ملوان برای پیروزی بسیار بیشتر است و طرفداران ملوان و سایر فوتبال دوستان گیلانی نیز انتظار پیروزی ملوان را در این بازی دارند.

تیم فوتبال ملوان بندرانزلی تا پایان هفته یازدهم رقابت های فوتبال لیگ دسته اول باشگاه های کشور با کسب ۱۶ امتیاز در مکان نهم جدول قرار دارد و تیم خوشه طلایی ساوه نیز با کسب ۱۳ امتیاز در مکان چهاردهم جدول رده بندی ۱۸ تیمی این مسابقات قرار گرفته است.

اما تیم فوتبال شهرداری بندر آستارا دیگر نماینده استان گیلان در رقابت های لیگ دسته اول باید در هفته دوازدهم این مسابقات در دیداری همزمان در شیراز به مصاف تیم قشقایی برود تا تنها نمانیده گیلان در این هفته باشد که در یک بازی خارج از خانه به میدان می رود.

تیم شهرداری بندر آستارا که به دلیل پیروزی در دربی گیلان مقابل تیم قدرتمند ملوان بندرانزلی از روحیه مناسبی برخوردار است، به طور حتم برای کسب پیروزی در این بازی خارج از خانه به میدان خواهد رفت.

این در حالی است که شاید کسب نتیجه مساوی نیز در بازی های خارج از خانه برای تیمها قابل قبول باشد اما با توجه به نزدیکی امتیازات در جدول رده بندی، تیم شهرداری بندرآستارا به طور حتم به دنبال پیروزی در این دیدار است.

تیم فوتبال شهرداری بندر آستارا که تاکنون نتایج خوبی را در لیگ دسته اول کسب کرده و تا پایان هفته یازدهم موفق ترین نماینده گیلان در این لیگ محسوب می شود با هدف و تفکر پیروزی و ادامه دادن به روند رو به رشد خود برابر قشقایی صف آرایی خواهد کرد.

این تیم هم اینک در جدول رده بندی مکان مناسبی دارد و برای اینکه بتواند خدو را به تیم های صدرجدولی نزدیکتر کند، نیازمند پیروزی برابر تیم قشقایی و در دیداری خارج از خانه است تا با کسب هر سه امتیاز این دیدار، همچنان موفق ترین تیم گیلان در لیگ دسته اول قلمداد شود.

البته بازی در خارج از خانه کار مشکلی است اما تیم فوتبال شهرداری بندر آستارا همانند تیم ملوان انزلی بازی ها قابل قبولی را از خود به نمایش می گذارد و به طور حتم کادرفنی این تیم نیز تاکتیک خاصی را در این بازی خارج از خانه تدارک دیده تا با دست پر از شیراز بازگردند.

این در حالی است که تیم فوتبال قشقایی شیراز تاکنون نتوانسته نتایج خوبی را در لیگ فصل جاری کسب کند و بین تیمهای انتهای جدولی قرار دارد و به طور حتم این تیم نیز در این دیدار خانگی چشم به هر سه امتیاز این بازی دوخته و به همین دلیل این دیدار نیز می تواند یکی ز مهیج ترین بازی های هفته دوازدهم لیگ دسته اول محسوب شود.

تا پایان هفته یازدهم رقابت های فوتبال لیگ دسته اول باشگاه های کشور جام آزادگان با حضور ۱۸ تیم، شهرداری بندر آستارا با کسب ۱۸ امتیاز در مکان چهارم و تیم فوتبال قشقایی شیراز با کسب هشت امتیاز در مکان هفدهم جدول رده بندی قرار دارند.

با این وجود و با توجه به اینکه هر سه نماینده گیلان در رقابت های لیگ دسته اول در هفته دوازدهم این مسابقات با تیمهای قدرتمند و مدعی روبرو نمی شوند، بهترین فرصت را دارند تا برابر حریفان خود پیروز شده و برای اولین با در فصل جاری هر سه تیم ملوان، شهرداری بندرآستارا و چوکا تالش در یک هفته به پیروزی دست یابند.
فوتبال چوکا تالش میزبان تیم نود ارومیه است، تیم فوتبال ملوان بندرانزلی نیز میزبان خوشه طلایی ساوه است و تیم شهرداری بندرآستارا نیز باید در شیراز مقابل تیم قشقایی قرار گیرد.
با توجه به حریفان نمایندگان گیلان درهفته دوازدهم این رقابت ها و با وجود اینکه تیم های چوکا تالش و ملوان بندرانزلی میزبان هستند، این هفته بهترین فرصت برای نمایندگان گیلان است که برابر حریفان خود پیروز شوند.
تیم فوتبال چوکا تالش باید در ورزشگاه سردارجنگل رشت مقابل تیم انتهای جدولی نود ارومیه قرار گیرد که این بهترین فرصت برای چوکایی ها است تا با برتری برابر از تیمهای انتهای جدولی تا حدی فاصله گیرد.
تیم فوتبال چوکا تالش که تاکنون نتوانسته در رقابت های لیگ دسته اول نتایج خوبی را کسب کند، باید در هفته دوازهم رو در روی تیم انتهای جدولی قرار گیرد و چوکایی ها این فرصت را دارند تا برابر نود ارومیه به برتری دست یابند.
البته تیم فوتبال چوکا تالش دوهفته گذشته توانسته بود، تیم خوب فجرسپاسی را شکست دهد و هم اینک نیز فرصت برای این تیم مهیاست که در ورزشگاه سردارجنگل رشت مقابل نماینده ارومیه نیز به برتری دست یابد.
به طور حتم کادرفنی تیم فوتبال چوکا تالش در این دیدار فقط به کسب سه امتیاز فکر می کند و به همین دلیل طرفداران این تیم انتظار دارند که چوکا با یک ترکیب هجومی برابر حریفش ظاهر و حتی به یک پیروزی پرگل دست یابد.  
تا پایان هفته یازدهم رقابت های فوتبال لیگ دسته اول باشگاه های کشور جام آزادگان با حضور ۱۸ تیم، چوکا تالش با ۹ امتیاز در مکان شانزدهم و تیم نود ارومیه با هفت امتیاز در انتهای جدول رده بندی قرار دارند.
اما تیم فوتبال ملوان بندرانزلی دیگر نماینده استان گیلان در رقابت های لیگ دسته اول در دیداری همزمان باید در ورزشگاه تختی بندرانزلی رو در روی تیم فوتبال خوشه طلایی ساوه قرار گیرد.
ملوانان که هفته گذشته در یکی از دربی های گیلان در لیگ دسته اول نتیجه بازی را به تیم شهرداری بندرآستارا واگذار کردند، مترصد پیروزی برابر خوشه طلایی هستند تا آن شکست را به فراموشی بسپارند.
از سوی دیگر ملوانان فرصت این را دارند که با پیروزی برابر تیم نه چندان مطرح خوشه طلایی، دوباره به تیم های صدر جدولی نزدیک شده و همچنین فاصله خود را با تیمهای انتهای جدولی بیشتر کنند.
تیم ملوان بندرانزلی که یکی از تیمهای قدیمی و پرطرفدار لیگ دسته اول بشمار می رود در لیگ فصل جاری قدرتمند ظاهر شده و یکی از مدعیان صعود به رقابت های لیگ برتر است و به همین دلیل این تیم نیازمند پیروزی در بازی های خانگی خود است.
با این وجود به طور حتم تیم فوتبال ملوان بندرانزلی این فرصت گرانبها را از دست نخواهد داد و فقط با تفکر پیروزی و کسب هر سه امتیاز در بازی خانگی خود مقابل تیم خوشه طلایی ساوه قرار خواهد گرفت تا با پیروزی در این دیدار، فاصله خود با تیمهای میانه جدول را بیشتر کند.
به طور حتم طرفداران تیم فوتبال ملوان بندرانزلی نیز انتظار دارند که تیم ملوان با تمام قوا رو در روی تیم خوشه طلایی ساوه قرار گیرد و از همان ابتدای بازی به فکر پیروزی و کسب سه امتیاز این دیدار باشد.
به طور حتم تیم فوتبال ملون بندرانزلی با پیروزی در دیدار خانگی خود، چند پله در جدول رده بندی صعود خواهد کرد چون فاصله تیمها در جدول بسیار نزدیک به هم است و به همین دلیل هر تیم با یک پیروزی می تواند چند پله در جدول صعود کند.
با توجه به شرایط دو تیم در جدول رده بندی نیز ملوان بندرانزلی چند پله بالاتر از تیم خوشه طلایی ساوه قرار دارد و با برتری برابر حریفش می تواند فاصله خود با این تیم را افزایش دهد و به تیم های صدر جدولی نزدیکتر شود.
اما در آن سوی میدان تیم خوشه طلایی ساوه باید بازی سختی را در ورزشگاه تختی بندرانزلی رو در روی ملوان انجام دهد و به طور حتم کسب نتیجه مساوی و تصاحب یک امتیاز نیز می تواند برای این تیم مفید باشد اما پیروزی در این دیدار خارج از خانه برای خوشه طلایی ساوه بهترین نتیجه است.
با توجه به شرایط جدول رده بندی اگر تیم خوشه طلایی ساوه در این دیدار سخت خارج از خانه موفق به شکست تیم ملوان بندرانزلی شود، حداقل با پنج پله صعود می تواند جای ملوان را در رتبه نهم جدول رده بندی بگیرد و با وجود اینکه این تیم باید در بازی آینده خود در ساوه به میدان برود، این فرصت را دارد تا با پیروزی در بازی خانگی به جمع مدعیان لیگ اضافه شود.
به همین دلیل بازی تیم های فوتبال ملوان بندرانزلی و خوشه طلایی ساوه می تواند بسیار جذاب باشد اما با وجود شرایط دو تیم در جدول و همچنین میزبانی تیم ملوان در این دیدار، شانس ملوان برای پیروزی بسیار بیشتر است و طرفداران ملوان و سایر فوتبال دوستان گیلانی نیز انتظار پیروزی ملوان را در این بازی دارند.
تیم فوتبال ملوان بندرانزلی تا پایان هفته یازدهم رقابت های فوتبال لیگ دسته اول باشگاه های کشور با کسب ۱۶ امتیاز در مکان نهم جدول قرار دارد و تیم خوشه طلایی ساوه نیز با کسب ۱۳ امتیاز در مکان چهاردهم جدول رده بندی ۱۸ تیمی این مسابقات قرار گرفته است.
اما تیم فوتبال شهرداری بندر آستارا دیگر نماینده استان گیلان در رقابت های لیگ دسته اول باید در هفته دوازدهم این مسابقات در دیداری همزمان در شیراز به مصاف تیم قشقایی برود تا تنها نمانیده گیلان در این هفته باشد که در یک بازی خارج از خانه به میدان می رود.
تیم شهرداری بندر آستارا که به دلیل پیروزی در دربی گیلان و مقال تیم قدرتمند ملوان بندرانزلی از روحیه مناسبی برخوردار است، به طور حتم برای کسب پیروزی در این بازی خارج از خانه به میدان خواهد رفت.
این در حالی است که شاید کسب نتیجه مساوی نیز در بازی های خارج از خانه برای تیمها قابل قبول باشد اما با توجه به نزدیکی امتیازات در جدول رده بندی، تیم شهرداری بندرآستارا به طور حتم به دنبال پیروزی در این دیدار است.
تیم فوتبال شهرداری بندر آستارا که تاکنون نتایج خوبی را در لیگ دسته اول کسب کرده و تا پایان هفته یازدهم، موفق ترین نماینده گیلان در این لیگ محسوب می شود، با هدف و تفکر پیروزی و ادامه دادن به روند رو به رشد خود برابر قشقایی صف آرایی خواهد کرد.
این تیم هم اینک در جدول رده بندی مکان مناسبی دارد و برای اینکه بتواند خود را به تیم های صدرجدولی نزدیکتر کند، نیازمند پیروزی برابر تیم قشقایی و در دیداری خارج از خانه است تا با کسب هر سه امتیاز این دیدار، همچنان موفق ترین تیم گیلان در لیگ دسته اول قلمداد شود.
البته بازی در خارج از خانه کار مشکلی است اما تیم فوتبال شهرداری بندر آستارا همانند تیم ملوان انزلی بازی ها قابل قبولی را از خود به نمایش می گذارد و به طور حتم کادرفنی این تیم نیز تاکتیک خاصی را در این بازی خارج از خانه تدارک دیده تا با دست پر از شیراز بازگردند.
این در حالی است که تیم فوتبال قشقایی شیراز تاکنون نتوانسته نتایج خوبی را در لیگ فصل جاری کسب کند و بین تیمهای انتهای جدولی قرار دارد و به طور حتم این تیم نیز در این دیدار خانگی چشم به هر سه امتیاز این بازی دوخته و به همین دلیل این دیدار نیز می تواند یکی از مهیج ترین بازی های هفته دوازدهم لیگ دسته اول محسوب شود.
تا پایان هفته یازدهم رقابت های فوتبال لیگ دسته اول باشگاه های کشور جام آزادگان با حضور ۱۸ تیم، شهرداری بندر آستارا با کسب ۱۸ امتیاز در مکان چهارم و تیم فوتبال قشقایی شیراز با کسب هشت امتیاز در مکان هفدهم جدول رده بندی قرار دارند.
با این وجود و با توجه به اینکه هر سه نماینده گیلان در رقابت های لیگ دسته اول در هفته دوازدهم این مسابقات با تیمهای قدرتمند و مدعی روبرو نمی شوند، بهترین فرصت را دارند تا برابر حریفان خود پیروز شده و برای اولین با در فصل جاری هر سه تیم ملوان، شهرداری بندرآستارا و چوکا تالش در یک هفته به پیروزی دست یابند.