رشت-ایرنا- امام جمعه رضوانشهر گفت: پیروزی انقلاب اسلامی از بزرگترین معجزات قرن بود که به رهبری امام خمینی(ره) محقق شد.

 حجت الاسلام والمسلمین محمد مهدی نژاد روز یکشنبه در آئین دیدار فرماندار، و جمعی از مدیران رضوانشهر  بمناسبت اولین روز  دهه فجر انقلاب اسلامی اظهار داشت: از بزرگترین معجزات قرن، پیروزی انقلاب اسلامی، مدیریت جنگ تحمیلی و همچنین ایجاد تفاهم و دوستی بین مردم و مسئولان کشور  به رهبری امام خمینی(ره) بود که موجب حیرت جهانیان شد.

 همچنین در این آئین فرماندار رضوانشهر در سخنان کوتاهی گفت: دشمنان هرگز فکر نمی کردند که ایران اسلامی روی پای خودش و متکی به جوانان و دانشمندان داخلی دوام بیاورد.

 محمود قاسمی با بیان این مطلب که همه ما شاهد هستیم که طی سال های گذشته غربی ها اعلام می کردند، ایران چله انقلاب خود را نخواهد دید، ولی امروز با افتخار وارد چهل و دومین سال پیروزی انقلاب اسلامی شده ایم و همه آن افرادی که آن روز این حرف ها را می زدند، امروز به زباله دانی تاریخ پیوستند و با خفت و خواری کاخ سفید را ترک کردند.

وی افزود: دهه فجر امسال بیش از ۵۰ پروژه با اعتبار ۴۵ میلیارد تومان در این شهرستان افتتاح و برای ۵۷ نفر شغل ایجاد خواهد شد.

 تجدید بیعت با آرمان های امام و شهدا، نواختن زنگ انقلاب اسلامی و همچنین اجرای رژه ناوگان خودرویی در سطح شهر از دیگر برنامه های ستاد دهه فجر در اولین روز این ایام در سطح رضوانشهر می باشد.

 شهرستان رضوانشهر با حدود ۸۰ هزار نفر جمعیت و ۱۲۰ روستا در ۷۰ کیلو متری غرب مرکز استان گیلان واقع شده است.