رشت- ایرنا – فرمانده سپاه ناحیه رضوانشهر گفت: همزمان با دهه فجر انقلاب اسلامی، ۴۱ پروژه مسکن محرومان در این شهرستان تحویل خانواده های نیازمند می شود.

 سرهنگ پاسدار سید جلیل قاسمی در گفتگو با خبرنگاران و اصحاب رسانه رضوانشهر با تبریک فرا رسیدن سالروز پیروزی انقلاب اسلامی و دهه فجر، افزود: این  ۴۱ پروژه مسکن محرومان به ارزش حدود ۴ میلیارد تومان، در سطح رضوانشهر و پره سر به خانواده های نیازمند واگذار خواهد شد.

وی  در ادامه با اشاره به اقدامات صورت گرفته از سوی بسیج جامعه پزشکی در قالب طرح شهید سلیمانی اظهار داشت: بیماریابی بصورت خانه به خانه در این مناطق دنبال و بیش از ۲۲ هزار خانوار سنجش شدند.

 وی با گرامیداشت دهه فجر انقلاب اسلامی و لزوم آگاهی رسانی به جامعه در مورد اقدامات صورت گرفته پس از انقلاب اسلامی خاطرنشان کرد: رسانه یک قدرت و امکان عظیمی است و برای بیان حقایق و موضوعات مختلف نظام جمهوری اسلامی جهت استفاده افکار عمومی، از این فرصت استفاده خواهیم کرد.

وی  با بیان این مطلب که انقلاب اسلامی ایران از سه ستون اسلام، مردم و رهبری تشکیل شده است گفت: دشمن امروز با قدرت تمام وارد عمل شده است و همه پایه های انقلاب اسلامی را مورد هدف قرار داده و در این راستا باید از قدرت رسانه ای خودمان برای بی اثر کردن اقدامات دشمن استفاده کنیم.

 سرهنگ قاسمی با اشاره به شاخص های مهم در زمینه تولیدات و قدرت جمهوری اسلامی در سطح کشور های جهان گفت: ایران اسلامی امروز هشتمین کشور قدرتمند جهان است که توازن قدرت دشمن را در جهان بهم ریخته است و به هیچ کشوری اجازه جسارت و تعرض به ایران را نخواهد داد.

 شهرستان رضوانشهر با حدود ۸۰ هزار نفر جمعیت و ۱۲۰ روستا در ۷۰ کیلومتری غرب مرکز استان گیلان واقع شده است.