ایسنا/گیلان رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان از افزوده شدن ۱۷۰ واحد صنعتی جدید به تعداد واحدهای صنعتی ایجاد شده در گیلان از ابتدای سال تا پایان سال جاری خبر داد.

فرهاد دلق‌پوش در جمع خبرنگاران از افتتاح سه پروژه مهم صنعتی گیلان در اولین روز از دهه فجر سال جاری خبر داد و گفت: این پروژه های در زمینه تولید انواع محفظه پلاستیکی و کشاورزی، اسکلت فلزی سبک و عایق حرارتی ژاکتی فعالیت خواهند کرد.

وی افزود: امسال در دهه فجر ۲۸ واحد تولیدی در استان با اشتغالزایی ۵۷۹ نفر به بهره‌برداری خواهند رسید و بهره برداری از این واحدها  بیش از ۸۰۰ میلیارد تومان سرمایه گذاری شده است.

دلق‌پوش ادامه داد: واحدهای تولیدی قابل افتتاح را در زمینه‌های مختلف از جمله تولید مواد شوینده، مواد غذایی، قطعات پلاستیکی، جعبه کارتن، سیم و مفتول فلزی، عایق حرارتی، لنت ترمز، ماسک عنوان و تصریح کرد: دو واحد از این واحدهای صنعتی توسط مقامهای کشوری و سایر واحدها توسط مقام های استانی و شهرستانی افتتاح و به بهره برداری می رسند.

رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان با بیان اینکه حدود ۳۰۰۰ واحد صنعتی در گیلان فعال است، تصریح کرد: با برنامه‌ریزی انجام شده و پروانه‌های صادره این سازمان پیش بینی می شود، از ابتدای سال جاری تا پایان سال در مجموع ۱۷۰ واحد صنعتی جدید به تعداد واحدهای صنعتی ایجاد شده در گیلان اضافه شود.

انتهای پیام