ایسنا/گیلان مدیرکل بهزیستی گیلان، از افتتاح ۱۴۳ طرح اشتغالزایی در ایام الله دهه فجر خبر داد و گفت: آیین افتتاح همزمان ۳۰۴ واحد مسکن مددجویی گیلان در فومن در ۱۴ بهمن برگزار می شود.

حسین نحوی نژاد در گفت وگو با ایسنا، از افتتاح ۱۴۳ طرح اشتغالزایی در ایام الله دهه فجر خبر داد و اظهار کرد: این طرح ها در شهرستان های املش، رودبار، رضوانشهر، فومن، رشت، آستانه اشرفیه، لاهیجان، شفت، صومعه سرا، آستارا، سیاهکل، ماسال، انزلی، تالش، لنگرود و رودسر به بهره برداری خواهد رسید.

وی با اشاره به افتتاح ۱۰ طرح اشتغالزای در املش و ۹ طرح در فومن، افزود: ۱۰ طرح در رودبار، ۱۰ طرح در رضوانشهر، ۱۱ طرح در رشت، ۹ طرح در آستانه اشرفیه، شش طرح در لاهیجان، هشت طرح در شفت، ۱۱ طرح در آستارا، هفت طرح در صومعه سرا، شش طرح در سیاهکل، هفت طرح در ماسال، ۹ طرح در انزلی، ۱۰ طرح در تالش، ۱۱ طرح در لنگرود و ۹ طرح در رودسر به بهره برداری می رسد.

مدیرکل بهزیستی گیلان، با بیان اینکه همزمان با ۱۲ بهمن طرح همیار مادر و کودک در رشت افتتاح می شود، تصریح کرد: آیین افتتاح همزمان ۳۰۴ واحد مسکن مددجویی گیلان در فومن در ۱۴ بهمن برگزار می شود.

نحوی نژاد، از افتتاح مرکز شبانه روزی سالمندان در رشت خبر داد و اضافه کرد: همچنین دو مرکز مشاورره در ایام الله دهه فجر در رشت افتتاح می شود.

وی با بیان اینکه مرکز مشاوره مهر آوا در انزلی به بهره برداری خواهد رسید، گفت: برگزاری اردوی جهادی ارائه خدمات پزشکی، توانبخشی و مشاوره در شهرستان شفت از دیگر برنامه های دهه فجر است.

دیرکل بهزیستی گیلان، همچنین از افتتاح ۸۱ مرکز خدمات بهزیستی «مثبت زندگی» در گیلان خبر داد و خاطرنشان کرد: این مراکز به زودی همزمان با سراسر کشور از طریق ویدیو کنفرانس افتتاح می شوند.

انتهای پیام