رشت- ایرنا – فرماندار شهرستان ماسال گفت: ۱۶۳ پروژه عمرانی و اقتصادی با اعتبار هزینه شده ۵۳۰ میلیارد ریال همزمان با دهه فجر در این شهرستان به بهره‌برداری می‌رسد.

وحید پورحضرت روز شنبه در گفت وگو باخبرنگار ایرنا افزود : با افتتاح این پروژه های عمرانی، زیرساختی و خدماتی برای ۳۸۱نفر اشتغال ایجاد می شود که ۱۹۲ نفر به صورت دائم و ۱۸۹ نفر به صورت موقت صاحب شغل می شوند.
فرماندار ماسال تصریح کرد : علاوه بر افتتاح پروژه های عمرانی و اشتغالزایی بیش از ۱۰۰ برنامه فرهنگی توسط کمیته های ۲۲ گانه در دهه مبارک فجر تدارک شده و در طول این ایام با رعایت پروتکل های بهداشتی و حداقل حضور مدعوین و استفاده از ظرفیت فضای مجازی و رسانه ها اجرا می شود.
 پورحضرت با اشاره به اینکه اجرای برنامه های دهه فجر سال جاری با محوریت امید آفرینی است، تصریح کرد: در حالی چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را  جشن می گیریم که تاثیرگذاری جهانی آن بیش از پیش است و دشمنان در اجرای اهداف خصمانه خود درمانده اند.

وی در ادامه افزود: مسوولان دستگاه‌های اجرایی با کمک رسانه ها در طول ایام دهه فجر کارنامه خدمات و اقدامات دولت در حوزه های مختلف برای مردم تشریح کنند.
شهرستان ماسال با ۵۳هزار نفر جمعیت و دو بخش مرکزی و شاندرمن در ۴۵ کیلومتری غرب مرکز استان گیلان واقع شده است.