رشت_ ایرنا- معاون بازرسی، نظارت و حمایت حقوق مصرف کنندگان سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان از آغاز طرح تشدید نظارت ها از پانزدهم بهمن ماه جاری تا پانزدهم فروردین ماه ۱۴۰۰ در استان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان صنعت ، معدن و تجارت گیلان به نقل از مهدی نقدی ، طرح تشدید نظارت ها از پانزدهم بهمن ماه جاری  به منظور جلوگیری از التهاب در سطح عرضه کالاهای مورد نیاز مردم اجرا می شود.

وی تصریح کرد: برنامه مدون برای این دوره تهیه و به دستگاه‌های مربوطه ابلاغ کردیم و با هم افزایی سایر دستگاه ها با اخلالگران نظم بازار و گرانفروشان به شدت برخورد می شود.

 وی افزود: این برنامه ریزی شامل گشت‌های مشترک بازرسی بازرسان این سازمان، اتاق اصناف و بازرسان و نمایندگان دستگاه‌های مرتبط می باشد که طی نامه‌ای به آنها اعلام شد.

معاون بازرسی، نظارت و حمایت حقوق مصرف کنندگان سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان  خاطرنشان کرد: موضوع نظارتی این گشت های مشترک همچون بازرسی از مواد پروتئینی، انبار و سردخانه ها، فروشگاه‌های زنجیره‌ای و هایپر مارکتها، پوشاک و کیف و کفش، و میوه و تره بار و اقلام اساسی به ترتیب اولویت می باشد.

 نقدی اظهار داشت: در برخی از این گشت های مشترک به جهت حساسیت موضوع، حتی مسئولان عالی‌رتبه استان از جمله معاون اقتصادی استاندار، فرماندار، رئیس دامپزشکی، مدیرکل تعزیرات حکومتی، معاون دانشگاه علوم پزشکی، رئیس پلیس امنیت اقتصادی و رئیس اتاق اصناف و صدا و سیما ما را همراهی خواهند کرد.